Kreativec nebo analytička? Investorka nebo gamer?

V Deloitte každou svoji schopnost využiješ na 100 %

V Deloitte stále hledáme cesty, jak využít nejrůznější schopnosti, zájmy a talenty v našem businessu. Jak v našich týmech propojit lidi, kteří jsou nejen experty ve svém oboru, ale zároveň mají rozhled a přesah do jiných odvětví. Proto u nás můžete najít vědce, motivátory a vizionáře, ale taky cestovatele, gamery nebo fotbalové rozhodčí. A spoustu dalších.

To, co nás spojuje, je naše touha využít svůj potenciál naplno a posouvat jak sebe, tak naše klienty.

Buď vědec dobrodruh motivátor podnikatelka sportovkyně tvůrce bohém perfekcionistka investorka svůj

Vyber si svůj přínos.

Deloitte Česká republika
photo
Jedna z největších insolvencí v ČR míří k úspěšnému konci 
Klientům Sberbank CZ se podaří vyplatit téměř 100 % jejich vkladů. Také díky Deloitte

Sberbank CZ byla zdravou středně velkou bankou, která se kvůli ruské invazi na Ukrajinu dostala do problémů s likviditou. Česká národní banka jí následně odňala licenci a banka zamířila nejprve do likvidace a poté do insolvence. Deloitte se tak jako ekonomický poradce zapojil do jednoho z největších insolvenčních případů v české historii. Na jeho konci se lidem, obcím i firmám podaří vyplatit zpět téměř 100 % jejich vkladů, čímž se zároveň řadí mezi historicky nejúspěšnější insolvenční případy. 

Více informací
photo
Emise cenných papírů s auditorem Deloitte
Jak může audit pomoci s ověřením důvěryhodnosti emise cenných papírů

Naši auditní klienti nás stále častěji oslovují s prosbou o pomoc v oblasti financování. Pokud se klienti rozhodnou vyřešit financování své společnosti prostřednictvím emise cenných papírů, pak my jako auditoři můžeme nabídnout řešení v podobě ověření informací v jejich prospektu. Prospekt je právní dokument, kterým emitenti cenných papírů informují své potenciální investory o sobě, svém podnikání, oboru podnikání i o cenných papírech, které plánují emitovat. Abychom toto řešení co nejvíce zjednodušili, vznikl nový specializovaný tým zaměřující se na transakce na kapitálových trzích. 

Více informací
photo
Pracovní cesty bez komplikací
Rychlá a bezproblémová registrace zaměstnanců díky Deloitte

Nejednotné a často komplikované systémy registrací pracovníků, kteří chtějí vyjet do zahraničí za účelem poskytování služeb, jsou noční můrou všech zaměstnavatelů. Každý stát, každá autorita má navíc vlastní požadavky, což k celkové časové náročnosti přidává ještě nároky na znalost místního prostředí. Proto jsme přišli s vlastní aplikací, která dokáže nejen sbírat data o vysílaných pracovnících a následně je automaticky zprocesovat, ale zároveň také ověřovat jejich úplnost a soulad s nejrůznějšími předpisy. 

Více informací
photo
Složitá témata atraktivní formou
Deloitte Studios nabízí nové možnosti online komunikace

V Deloitte je součástí naší firemní kultury neustále se učit a předávat si informace. Jen díky tomu jsme schopni poskytnout našim klientům ten nejlepší servis. Tento přístup ale do značné míry stál na osobním kontaktu, který jsme během pandemie ztratili. A v tu chvíli přišli na scénu specialisté na vizuální komunikaci, video a nové technologie z Deloitte Studios.  

Více informací
photo
Rychlejší reakce v době pandemie
Deloitte v centru digitalizace farmaceutického lídra

Covidová pandemie zvýšila nároky na farmaceutické firmy. Vše muselo být najednou rychlejší, účinnější, jednodušší. Výsledek, kterého nejde dosáhnout bez jednotného systému řízení kvality. A právě s jeho nastavením jsme pomohli u jednoho ze světových lídrů farmaceutického průmyslu. 

Více informací
photo
Struktura společnosti pro měnící se business
Jak v Deloitte tvoříme organizační strukturu na míru rostoucí technologické společnosti  

Rychle se rozvíjející technologická společnost potřebovala nastavit organizační strukturu, která by nekladla překážky dynamice jejího růstu a vývoji portfolia, eliminovala právní rizika a zároveň byla administrativně co nejefektivnější. Díky své restrukturalizaci, která byla řízena Deloitte, se teď společnost může plně soustředit na svůj business. 

Více informací

Začni svou kariéru v Deloitte

Hledáš novou pracovní výzvu, která by tě kariérně posunula? Přihlas se na některou z volných pozic.

Taková, která by ti sedla, mezi nimi není? Napiš nám, pošli CV a my se ti ozveme.