Jsme poradenská společnost. Pokrýváme širokou škálu odvětví i služeb, díky propojení jednotlivých oddělení jsme schopni nabízet komplexní servis v oblasti auditu, daňového, právního a finančního poradenství, dále se specializujeme na poradenství napříč různými odvětvími, poradenství v oblasti řízení rizik a technologií. Mezi naše klienty patří velké společnosti, veřejné instituce, rychle se rozvíjející firmy a startupy.

Deloitte v Česku

 • 1990

  Otevíráme první kancelář v Praze. Pobočku řídí 3 partneři s 5 zaměstnanci.

 • 2003

  Celosvětově měníme jméno na Deloitte. A přicházíme se zelenou tečkou.

 • 2011

  Rodina Deloitte se rozšiřuje o právní kancelář Ambruz & Dark, dnešní Deloitte Legal.

 • 2013

  Rozjíždíme technologické poradenství – vyvíjíme chatboty a umělou inteligenci.

 • 2018

  V ČR máme už 5 poboček (Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, Hradec Králové), 33 partnerů a více než 1200 lidí na palubě. Spouštíme blog dReport.cz

 • 2021

  Streamujeme! V Praze máme vlastní a plně profesionální TV a digitální Deloitte Studios.

Kanceláře v ČR

Churchill: Pracovní prostředí budoucnosti. Již dnes

Moderní pracovní prostředí musí být funkční, pestré a ideálně ještě zábavné. Nemělo by podléhat trendům, ale být nadčasové. Správné pracovní prostředí by mělo zajistit dostatek míst pro náhodná i organizovaná setkání, která mají „busy“ dynamiku, a současně dostatek prostoru pro klidovou práci, soustředění. Přesně na tohle jsme mysleli, když jsme vytvářeli pracovní prostředí v našich kancelářích. Vzdáleně jsme pracovali dávno předtím, než to byla nutnost, právě ale pandemie nám ukázala, že zázemí v kanceláři je a bude stále důležité. Nad potkávání tváří v tvář prostě není. Kde všude nás najdeš?

Ocenění