Technology Consulting

Dosažení maximálního efektu a přidané hodnoty z investic do oblastí financí, dodavatelského řetězce a IT provozu vyžaduje komplexní pohled na klíčové podnikové funkce. Našim klientům pomáháme s celým procesem transformace od přípravy strategie přes návrh a zavedení procesů a řešení až po následnou technologickou podporu. Ať už podnikatel tedy potřebuje implementovat ve své firmě nový ERP systém nebo třeba vstupuje do světa eCommerce a potřebuje zkušeného průvodce, naši kolegové z oddělení Technology Consulting mu rádi pomohou.

Volné pozice
Consulting storefront image

Týmy v oddělení

AI & Data

Naše klienty učíme, jak správně nakládat s daty a jak je využívat ke klíčovým rozhodnutím. Pomáháme jim s implementací moderních technologií, inovací a umělé inteligence, navrhujeme také řešení pro automatizaci procesů.

System Integration and Technology

Naše projekty se týkají oblasti digitalizace. Používáme nejmodernější technologie a postupy řešení vyvíjíme na cloudu AWS, GCP nebo Azure, využíváme real-time streaming na Kafka nebo mobilní vývoj na Kotlin, a samozřejmostí je pro nás microservice architektura. Pomáháme od prvního návrhu architektury přes po vývoj daného řešení a integrací až po finální realizaci a implementaci u klienta.

Digital and eCommerce

V tomto týmu se zabýváme převážně eCommerce a digitálními transformacemi, systémovými integracemi a digitálními strategiemi s přesahem do dalších oblastí. Široké spektrum našich služeb zahrnuje technologické transformace i nastavování zákaznicky orientovaných služeb. Důležitá je pro nás při přípravě jednotlivých řešení preciznost i kreativita.

Intelligent Automations

Klientům poskytujeme poradenské služby v nejrůznějších oblastech s využitím moderních technologií, inovací a umělé inteligence a navrhujeme jim komplexní řešení pro automatizaci procesů. Stínujeme jednotlivé činnosti v prostředí našeho klienta a transformujeme manuální aktivity do skriptů SW RPA.

SAP

Díky zavedení moderního podnikového softwaru napomáháme našim zákazníkům podpořit jejich business. Zaměřujeme se na implementace moderního řešení S4/Hana nebo SAP Cloud, což zahrnuje tvorbu strategií, procesní analýzy, technickou implementaci, projektové vedení, design procesů, školení zaměstnanců a testování řešení. Vedle implementace zmíněných systémů se další tým SAP Procurement zaměřuje na strategická a operativní nákupní řešení našich klientů, a nabízí tak propojení jejich firemních procesů se systémy SAP Ariba, SAP Concur a Coupa.

Digital Customer Solution / Salesforce

Nástroje Salesforce jsou cloudové řešení pro řízení vztahů se zákazníky. Pomáháme například s implementací systémů pro řízení obchodních procesů, připravujeme řešení pro call centra či navrhujeme strategie pro automatizaci marketingu. Jako jeden z největších Salesforce partnerů máme i vlastní akcelerátory, které využíváme na našich projektech.