Enabling Services

Bez dobrého zázemí nemá ani sebelepší byznysový záměr velké naděje na úspěch. I proto je potřeba mít talentované zaměstnance, dobře nastavené firemní procesy, ale třeba také zajistit kvalitní mediální prezentaci. Aby toto všechno naše služby, projekty a především zaměstnanci měli, funguje v Deloitte oddělení Enabling Services. Všechny týmy se díky vzájemné spolupráci podílí na úspěchu celé firmy.

Volné pozice
Consulting storefront image

Týmy v oddělení

Human Resources

Od náboru po ukončení pracovního svazku – HR oddělení provází zaměstnance celým jeho firemní životem. Talent Acquistion tým se zabývá hledáním talentů, kolegové z Talent Brandingu zase ví, jak je oslovit. Tým Operations řeší legislativní stránku HR, o dosažení firemních i osobních cílů zaměstnance se stará tým HR Business Partners a s rozvojem našich dovedností nám pomáhá tým Learning & Development.

Internal Finance

Správné finanční řízení je pro každou firmu klíčové a dodržování stanovených pravidel je naprostou nutností. V Deloitte se tímto důležitým úkolem zabývá náš tým interních financí, který sleduje celý proces od fakturace až po finanční analýzy.

Office Management

Nejen vřelé přivítání hostů na recepci mají na starosti naši kolegové z týmu Office Management. Poradí si s jakýmkoliv problémem, který se v našich kancelářích vyskytne, a obratem zajistí nápravu. Vytváří tak pro nás všechny příjemné prostředí, ve kterém je radost se setkávat.

In-House Legal

Zajišťování souladu se zákony, revize smluv a odborné poradenství – to vše patří do kompetencí našeho týmu interních právníků. Tito odborníci pečlivě dohlížejí na to, abychom v Deloitte dodržovali naše vlastní firemní pravidla, předpisy a postupy.

Clients & Markets

Online marketing, PR, mediální obsah, eventy, podcasty, video, grafika a mnoho dalšího. To vše si vytváříme sami u nás ve firmě. Zrealizovat workshop, panelovou diskuzi nebo gala večer pro nás není žádný problém. Naše streamy z dílny Deloitte Studios zase propojují kolegy i klienty po celém světě a představují naše know-how netradičními cestami.

Information Technology

Od instalace notebooků a mobilů, přes první přihlášení a nastavení, po řešení jakýchkoliv IT problémů v Deloitte pomáhají kolegové z Technology Pointu.

Travel Desk

Tým Travel Desk je neocenitelným pomocníkem v záležitostech cestování, vypůjčení auta, zajištění letenky a ubytování, ale dokonce i organizace eventu na míru či firemní teambuilding.