Talent Incubator

Paleta příležitostí ve světě financí

Chceš zažít jedinečný intership, který tě nabije zkušenostmi z auditní praxe a ukáže ti, jak to chodí ve skutečném byznysu? Chceš si v pohodě sladit školu s prací i s osobním životem? Přihlas se do našeho unikátního programu pro talentované studenty, kde budeš pracovat na skutečných projektech pro významné klienty, v krátké době získáš potřebné auditorské dovednosti a nahlédneš do fungování firem z různých odvětví.

Talent Incubator

Co ti Talent Incubator přinese?

 • Je to unikátní odrazový můstek do světa auditu a financí. V malé skupině internistů budeš pracovat na skutečných projektech a zakázkách, kde se postupně naučíš auditorské postupy. A to vše v „bezpečném“ prostředí pod dohledem zkušených kolegů.
 • Než se pustíš do práce, projdeš školením, kde se dozvíš, co to vlastně audit je, jak se vyznat v datech od klienta, a seznámíš se se vším, s čím se na auditních zakázkách potkáš. Zdokonalíme tě v práci s Excelem a v dalších „softových“ dovednostech.
 • Během své práce pak poznáš, jak fungují výrobní, obchodní a další společnosti z různých oborů. Pomocí datové analýzy, propočtů a kontrol se naučíš ověřovat správnost finančních výsledků u klientů.
 • Budeš pracovat s prestižními klienty a na významných projektech, na kterých se můžeš rychle učit a posouvat se dál.
 • Svůj pracovní kalendář si rozvrhneš podle svých časových možností.
 • Dáme ti jistotu i po ukončení školy – pokud tě to bude bavit, rádi ti nabídneme i full time v Auditu.
 • Staneš se součástí komunity profíků, která má stejný cíl a vzájemně se podporuje.
 • A aby pro tebe byly začátky příjemné a pohodové, dostaneš buddyho, který se tě ujme a ukáže ti, jak to u nás chodí. Těšit se můžeš i na mentora neboli kouče, který tě provede tvou kariérní cestou a pomůže ti posouvat se dál.

Co o Talent Incubatoru říkají jeho lídři a „absolventi“?

Co-founder of Deloitte Talent Incubator

Radovan Frolo

Na všechny interny nahlížíme jako na 100% zaměstnance, kteří se již od začátku věnují stejné práci jako jejich kolegové-absolventi. Už po několika letech u nás získají tolik zkušeností jako jinde za mnohem delší dobu, včetně řízení vlastních týmů. Kromě auditního světa cílí naše průběžná školení i na ostatní oblasti finančního světa, management skills nebo soft skills.

Strategy & Operations Lead of Deloitte Talent Incubator

Benny Kobosil

Talent Incubator není brigáda, kde by měli studenti za úkol kopírovat smlouvy a vařit kávu. Je to ideální startovní čára pro všechny, kdo chtějí poznat skutečný svět financí a auditu. Zkrátka pro ty, kdo chtějí do extraligy, ať už jejich další kariéra bude směřovat do auditu, controlingu, nebo na pozice CFO.

Controlling Manager of Deloitte Talent Incubator

Daryna Zuieva

Jaké dovednosti se lidé v Talent Incubatoru naučí? Rozhodně time management, schopnost komunikovat s kolegy napříč levely a pochopení „ekonomiky“ auditu.

Consultant, AI & Data, Consulting, Deloitte

Annamaria Rumanová

V Talent Incubatoru jsem pracovala během studia na vysoké škole. Díky tomu, že jsme měli možnost si přizpůsobit pracovní dobu podle našich přednášek, cvičení apod., jsem nikdy neměla pocit, že bych zanedbávala školu nebo práci a vždy jsem měla dostatek času na obojí.

Assistant, Audit & Assurance, Deloitte ve Švýcarsku

Anna Žáčková

Během mého působení v Talent Incubatoru jsem se dostala do mentorigového programu v Deloitte Zurich a nakonec jsem zde dostala i pracovní nabídku na svou první full-time pracovní pozici. V Deloitte Zurich jsem v oddělení Assurance, ale stále čerpám ze své základny zkušeností, které jsem získala v Talent Incubatoru.

Intern, Audit & Assurance, Deloitte Česká republika

Matěj Rakocy

Myslím, že od září jsem ušel dlouhou cestu. Stále se mám co učit, ale nyní již s jistotou vím, že když nastane nějaký problém, budu ho schopný – ať už s menší pomocí, nebo sám – vyřešit, protože mám už nějakou zkušenost a jsem sebevědomý v tom, co dělám. A pomáhá mi to i při studiu účetnictví na vysoké škole.

Consultant, Audit & Assurance, Deloitte Česká republika

Nikola Bojčevová

Je super, jak člověk získá všeobecný přehled díky množství klientů z různých odvětví – jeden týden řešíte logistiku a dodavatelské řetězce, týden na to auditujete firmu vyrábějící těstoviny, potom máte retail… Díky tomu člověk zjistí, co v jednotlivých odvětvích děje, a najednou vidí souvislosti tam, kde by je bez praxe hledal jen těžko.

Consultant, Audit & Assurance, Deloitte ČR

Viktorija Pasichnyk

Naše dovednosti jsou rozvíjeny pomocí různých školení, která pak využíváme v praxi. Jde například o komunikaci s klientem, organizaci práce – prioritizace a time management, prezentační dovednosti nebo i práci se stresovými situacemi. Nejvíce mě překvapilo, jak jsou všichni hrozně fajn a nápomocní, a celkově si s každým rozumím.

 • cv
  Zaslání životopisu
 • arrow
 • hr

  1. kolo

  Setkání s HR online či osobně
 • arrow
 • playground

  2. kolo

  Online playground s dvěma HR recruitery a dvěma auditními manažery
 • arrow
 • manager

  3. kolo

  Osobní setkání s Bennym a Radem
 • arrow
 • offer
  V případě oboustranného zájmu podáváme nabídku
 • arrow
 • welcome on board
  Vítej na palubě!