Deloitte Legal: Hledáme absolventa do M&A týmu.

Jsi absolvent právnické fakulty v České republice a jsi na začátku své koncipientské kariéry? 🚀 Zajímá tě poradenství v oblasti fúzí a akvizic? ✌ Láká tě práce ve druhé největší advokátní kanceláři v České republice a chceš se stát součástí našeho týmu?

🟢 Co bude tvojí pracovní náplní?

  • Magisterské vzděláníMagisterské vzdělání
  • ČeštinaČeština
  • AngličtinaAngličtina

🟢 Co nabízíme?

  • Plný úvazekPlný úvazek
  • Flexibilní pracovní dobaFlexibilní pracovní doba

O naše studenty a koncipienty se staráme. Je pro nás důležitá otevřená komunikace a pravidelné zpětné vazby – investujeme tak do naší budoucí generace advokátů. 👌 Žádný nováček není v Deloitte Legal ztracen, přidělíme ti buddyho, který tě seznámí s běžným životem v kanceláři a zároveň bude nad tvým kariérním směřováním bdít některý ze zkušených kolegů jako coach.

Jsme moderní společnost, sedíme v open space, ale pokud se potřebuješ soustředit, máme opravdu hodně zasedaček a prostorů, kam se můžeš uchýlit. Pracovat můžeš z našich nových kanceláří s unikáním výhledem na celou Prahu hned za hlavním nádražím a v blízkosti Riegerových sadů, nebo z home officu. Na dobití baterek máme v přízemí kavárnu, a když tě v práci popadne hlad, do Lidlu dojdeš suchou nohou. ✅

Děláme to, co má smysl. Pro klienty. I pro naše lidi. Jsme Deloitte Legal a máme zájem se s tebou potkat.