Rozjezd kariéry v Deloitte? Žádný problém! Stačí vědět, jak na to

Naši Patroni propojují vysokoškolský svět se světem v Deloitte. Pomáhají studentům a absolventům pochopit, jak to u nás funguje, a seznamují je s tím, jaké možnosti nabízíme. Patroni mají mimo jiné zkušenosti s tím, jak efektivně skloubit vysokoškolský život s pracovním, a rádi se o ně s tebou podělí.

Pokud právě ty máš pocit, že bys chtěl o kariéře v auditu nebo poradenství vědět víc, můžeš se spojit s kterýmkoliv z našich Patronů, kteří s tebou rádi nasdílí své osobní zkušenosti z první ruky. A pokud najdeš někoho ze své univerzity nebo fakulty, můžeš se nechat inspirovat při svém rozhodování o budoucí kariérní cestě. S programem Deloitte Patrons získáš cenné rady od našich kolegů a navážeš důležité kontakty v oboru, který tě nejvíc láká.

Kdo jsou naši patroni

Tax Advisory
Adéla Koblížková

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta financí a účetnictví

Více informací o pozicích a o tom, jak probíhá výběrové řízení v Deloitte, ti rád poví náš recruitment tým. Napiš jim na ceczrecruitment@deloittece.com. Deloitte Patrons jsou ideálním zdrojem inspirace a informací, ale pokud hledáš konkrétní pracovní příležitosti, recruitment tým je pro tebe ten správný kontakt, na který se můžeš obrátit.