Service Center Central Europe (CZ)

Deloitte Central Europe jako součást globální struktury Deloitte zastřešuje všechny pobočky působící v zemích střední Evropy, například v České republice, na Slovensku, v Polsku či Maďarsku. Jednotlivá oddělení Deloitte CE podporují lokální týmy v rámci regionu a některá z nich sídlí v Praze – a i sem samozřejmě nabíráme nové kolegy. Pokud tě láká mezinárodní prostředí, bude pro tebe Deloitte CE to pravé. Podívej se, čím se naše pražské CE týmy zabývají.

Volné pozice
CE Teams illustrative image

Týmy v oddělení

Enabling Services

V oddělení Enabling Services se sdružuje hned několik různorodých týmů, které se zabývají například právní agendou, nastavují a udržují správné postupy pro ochranu osobních údajů, zajišťují strategii a řízení v oblasti financí a jsou také zodpovědné za kompletní postupy při přijímání klientů a zakázek v souladu s očekáváním regulátorů. HR tým má na starosti nastavení práce s talenty, vzdělávání a rozvoj či mobilitu zaměstnanců.

IT

Tým informačních technologií CE poskytuje profesionální IT služby ve více než 20 zemích v Evropě i mimo ni. Zajišťuje špičkovou IT podporu pro více než 12 000 pracovníků Deloitte, ale také se zaměřuje na podporu technologií, inovací a automatizace v celé společnosti a pomáhá vyvíjet digitální služby a produkty pro interní i externí použití a identifikovat inovativní technologie.