IT pozice v Deloitte

Baví tě špičkové technologie? Chceš být u návrhu a realizace technologických, strategických a digitálních řešení v největších českých firmách? Láká tě mezinárodní prostředí a chceš se věnovat i projektům v zahraničí? U nás máš jedinečnou příležitost. Tak to zkus.

Volné pozice
Consulting storefront image

Jsi juniorní kandidát?

Hodiny tutoriálů a workshopů? Tak to ti u nás nehrozí. U nás se učíš za pochodu. S podporou zkušenějších kolegů řešíš reálné situace. Když narazíš na problém a nevíš si s ním rady, zeptáš se. Nebo – jak se říká – nakukuješ někomu přes rameno. Z naší zkušenosti víme, že takhle se naučíš nejvíc.

Máš už něco za sebou?

Netoužíš už od rána do večera pracovat na jedné aplikaci nebo řešení, ale máš potřebu tu a tam něco změnit? Pak nepřestávej číst. Naše projekty jsou lokální i zahraniční. Jednodušší i složitější. Jde nám hlavně o to, aby projekt, na kterém budeš pracovat, pro tebe představoval něco víc, než jen řádky kódu.

Pokud už jsi zkušený, pak předpokládáme, že po krátkém zaučení naskočíš do rozjetého vlaku zvaného projekt. Že víš, co děláš. A pokud si náhodou nebudeš jistý, tak se prostě zeptáš. Práce u nás je svým způsobem vzrušující, a rozhodně není nudná, protože… nikdy přesně nevíš, s jakým problémem nebo výzvou se setkáš.

Pavel Šiška | Deloitte Česká republika

Svět technologií není statický, velmi rychle se mění a i my sami musíme investovat do rozvoje. Já sám si musím najít čas na to, abych nové trendy sledoval a přemýšlel o nich a dokázal je spolu se svým týmem uvést na trh. Pavel Šiška vedoucí partner v oddělení poradenských služeb

Koho hledáme?

Hledáme zapálené parťáky: analytiky, UX/UI designery, architekty, developery, devopsáky, CRM specialisty, odborníky na cloud, data nebo AI. Zkrátka přesně ty, kteří milují moderní technologie a pořád hledají nové cesty, jak s pomocí technologií zlepšovat svět.

Proč pracovat pro nás?

Třeba proto, že pracujeme na úžasných projektech s nejmodernějšími technologiemi. U největších firem v České republice. Vyzkoušíš si i mezinárodní projekty. Můžeš se tak dostat k něčemu naprosto unikátnímu. A taky proto, že u nás můžeš hodně vyrůst a posunout se o kus dál. Ale hlavně proto, že jsme skvělá parta lidí, kteří si navzájem pomáhají, a se kterými si užiješ spoustu zábavy v práci i mimo ni. A tohle dohromady už je slušný package.