Poznej práci daňaře!

Zúčastni se naší Deloitte College a zjisti, co obnáší práce v daních. Dozvíš se odpovědi na otázky:

Co by to ale bylo za workshop bez praktického cvičení? Kromě teoretických znalostí si samozřejmě odneseš i nějaké ty zkušenosti! Sám, ale i ve spolupráci s dalšími účastníky akce si vyzkoušíš práci na řešení jednoho daňového případu, abys na vlastí kůži viděl a zažil, jak vypadá práce na takovém daňovém projektu od A do Z.

Jak to bude celé probíhat?

Na začátku si představíme konkrétní příklad z praxe, který se bude prolínat celým naším dnem a s nímž budeme pracovat. Workshop je velmi interaktivní a s tvým zapojením se počítá v obou z jeho částí, v rámci kterých si vždy na začátku představíme dané téma v teoretické rovině, a následně si vyzkoušíš nabyté znalosti v praxi na zmíněném konkrétním zadání. Daňové oblasti, se kterými se seznámíš, budou:

Nemusíš se ničeho bát – veškeré úkoly jsou koncipovány tak, aby je zvládl zpracovat i ten, kdo se s daňovou tematikou doposud setkal třeba jen okrajově.

Co si z akce odneseš?

Vyzkoušíš si, jakým způsobem můžeš své teoretické znalosti aplikovat v praxi. Detailně se seznámíš s postupy a nástroji v oblasti daní. A poznáš naše odborníky, s nimiž můžeš debatovat a zeptat se jich na vše, co tě k tématu zajímá.

Pro koho je akce určená:

Workshop je určený pro studenty 3. ročníku bakalářského stupně nebo 1.-2. ročníku magisterského studia, kteří mají perfektní znalost českého jazyka a mají zájem o uplatnění v ekonomické sféře.

Kde a kdy:

Datum: 14. 11. 2023
Místo: PEF ČZU, E155
Kapacita je omezena na 30 osob, takže si své místo zajisti registrací.

Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej se na nás obrátit, rádi ti vše zodpovíme.

Těšíme se na tebe!