x
Detail pozice

Senior Solution Architekt / Analytik

Consulting

Technology

Praha

Italská 2581/67

Zkušený uchazeč

Přes 3 roky praxe

Do týmu Systems Integrations v Technology Consulting hledáme architekta a/nebo analytika. Tým pod vedením Tomáše Humla připravuje a implementuje řešení pro klienty z různých odvětví, zejména z finančního sektoru nebo automobilového průmyslu. Pokud se zajímáte o consulting společně se solution architekturou, pošlete nám svůj životopis nebo LinkedIn profil. Rádi se s vámi setkáme!

Churchill

Pracovní náplň:

  • Návrh Solution Architektury popisující vnitřní strukturu aplikace, integrace s okolím, hlavní use casy a popis fungování aplikace na logické úrovní
  • Definice architekturních principů
  • Pomoc s definicí infrastrukturní architektury
  • Dohled nad implementací
  • Vytváření a revize požadované dokumentace (Specifikace požadavků a Funkční specifikace)
  • Komunikace s businessem nad požadavky, s analytiky a vývojem nad řešením
  • Spolupráce se zahraničními týmy (specifikace požadavků na externí systémy, navrhování integrací)

Vaše zkušenosti a dovednosti:

  • Zkušenosti v roli Solution Architekta
  • Modelovaní v UML, popřípadě ArchiMate
  • Zkušenost s agilními projekty, ideálně přímo se Scaled Agile Framework
  • Angličtina – schopnost komunikovat a psát dokumentaci

Co získáte:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP nebo IČO
  • Příležitost pracovat s experty z daného oboru
  • Přátelské, neformální a časově flexibilní pracovní prostředí s možností práce na dálku
  • Účastníme se nejrůznějších týmových a firemních akcí během celého roku
  • Moderní kanceláře, kde nechybí posilovna ani krásná terasa s výhledem
  • Benefity jako týden dovolené navíc, sick days, Cafeterie, posilovna v budově a další

  • Bakalářské vzdělání Bakalářské vzdělání
  • Čeština Čeština
  • Angličtina Angličtina

  • 25 dní dovolené 25 dní dovolené
  • Bikebox Bikebox
  • Cafeteria Cafeteria
  • Cestovní pojištění Cestovní pojištění
  • Čistírna Čistírna
  • Firemní knihovna Firemní knihovna
  • Home office Home office
  • Masér Masér
  • Mobilní telefon Mobilní telefon
  • Multisport karta Multisport karta
  • Notebook Notebook
  • Občerstvení Občerstvení
  • Posilovna Posilovna
  • Prémiová lékařská péče Prémiová lékařská péče
  • Sickdays Sickdays
  • Školení Školení

  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba