x
Detail pozice

NLP/Semantics - junior analytik/konzultant

Consulting

Analytics and Cognitive

Praha

Italská 2581/67

Absolvent

Po dokončení VŠ

Hledáme experta na NLP, který by doplnil náš mezinárodní tým Analytics & Cognitive. Stanete se součástí týmu, který se momentálně věnuje vývoji a implementaci automatizované Open Source Intelligence linky, která za účelem poskytnutí detailů klientům shromažďuje a zpracovává masivní množství novinových článků a dalších veřejně dostupných dat napříč mnoha jazyky. Platforma pokrývá různé aspekty NLP – od čištění dat a rozpoznávání entit až po sémantické ukotvení. Pravidelně zavádíme nové prvky.

Jaká bude tvoje náplň práce:

  • Vývoj modulů a prvků linky
  • Zkoumání, testování a vylepšování nejmodernějších modelů NLP k použití ve výrobě
  • Analýzy a vyhodnocení výstupů linky
  • Příprava zkušebních provedení pro potenciální klienty

Jaké zkušenosti bys měl/a mít:

  • Vzdělání v oboru NLP nebo oboru příbuzném NLP, zkušenosti z praxe
  • Zkušenost s programovacím jazykem Python
  • Zkušenosti s NLP v jazyce Python výhodou
  • Zkušenosti s vyhledávačem výhodou
  • Nadšení pro učení se novým věcem
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co dělá naší práci ještě příjemnější:

  • Vynikající příležitost osobního a profesního rozvoje
  • Profesní růst, odborná školení a práce se skutečnými odborníky v oboru
  • Účast na prestižních projektech
  • Příležitost pracovat v inspirativním a zkušeném kolektivu
  • Široká škála benefitů jako home office, flexibilní pracovní doba atd.

Typ smlouvy

  • Částečný úvazek / plný úvazek / na dohodu. Náhrada za MD, možnost delší spolupráce

  • Python Python

  • 25 dní dovolené 25 dní dovolené
  • Bikebox Bikebox
  • Cafeteria Cafeteria
  • Cestovní pojištění Cestovní pojištění
  • Čistírna Čistírna
  • Firemní knihovna Firemní knihovna
  • Home office Home office
  • Masér Masér
  • Mobilní telefon Mobilní telefon
  • Multisport karta Multisport karta
  • Notebook Notebook
  • Občerstvení Občerstvení
  • Posilovna Posilovna
  • Prémiová lékařská péče Prémiová lékařská péče
  • Sickdays Sickdays
  • Školení Školení

  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba
  • Částečný úvazek Částečný úvazek