x
Detail pozice

Kariérní poradenství online: Nastartuj svou kariéru po Skypu!

Interní služby

Oddělení

Praha

Italská 2581/67

Student

Práce při studiu
Odpovědět na inzerát

Ocitl/a ses v situaci, kdy si hledáš/musíš hledat novou práci? Uvažuješ nad změnou svého kariérního směru? Možná si říkáš, že za současné krizové situace, kdy veškeré pohovory probíhají e-mailem, nebo v lepších případech po Skypu, nemáš šanci tolik zapůsobit. Nemusí to tak být – mimořádná situace si zkrátka jen žádá mimořádná řešení. Ozvi se nám a my ti rádi poradíme, jak vytunit svoje curriculum vitae, jak se přichystat na online pohovor, zkrátka jak oslnit budoucího zaměstnavatele na první dobrou a získat tak práci svých snů!

Jak udělat dobrý první dojem?  

To je otázka, kterou si pokládá nejspíš každý uchazeč o práci. Nevíš, kde začít? Napiš nám a my tě připravíme! Můžeme ti pomoct například se psaním tvého životopisu, úpravou tvého profilu na LinkedInu, můžeme společně projít nejdůležitější části pohovoru a mnoho dalšího!

A to vše pohodlně (a bezpečně) přímo z tvého domova prostřednictvím Skypu!

Jak na to?

Je to jednoduché – vyplň formulář níže, přilož svůj životopis a do komentáře uveď, co tě konkrétně zajímá.

A s čím bychom ti mohli například pomoct?

• Životopis a profil na síti LinkedIn. Obě věci fungují jako tvoje vizitka a pro recruitery jsou prvním zdrojem informací, který by jim měl prozradit, zda je daná role pro tebe vhodná. Umíš napsat dobré CV? Měly by se do životopisu uvádět koníčky? Jak správně řadit pracovní zkušenosti? A jakou roli hraje vzhled a formátování dokumentu?

• Pohovor prostřednictvím Skypu. Kvůli současné situaci probíhá většina výběrových řízení online. Na co je důležité myslet, aby vše proběhlo bez problémů? Jak se na takový pohovor připravit? A co si obléknout?

• Výběr vhodného zaměstnavatele/pozice. Možná se na trhu už poohlížíš, ale zatím netušíš, kam to své CV vlastně poslat. Můžeme s tebou projít kritéria, která ti v dané volbě pomohou, a třeba zjistíš, že se svým zaměřením najdeš uplatnění v úplně jiném oboru, než jsi původně hledal!

• Vlastní rozvoj. Všechno zlé je pro něco dobré – nyní máme všichni trochu více času a třeba hledáš inspiraci, která by tě nakopla a posunula někam jinam. Rádi ti dáme nějaké tipy, kde a jak se sebevzdělávat, trénovat a rozvíjet. Můžeme se také pobavit o klíčových kompetencích, které jsou nepostradatelné ve většině povolání a na které se stojí za to zaměřit.

Už jsi odeslal vyplněný formulář? Skvělé! Jakmile to bude možné, ozveme se ti a domluvíme se na skypovém rozhovoru.