x
Detail pozice

IT Support Specialist

Interní služby

Oddělení

Praha

Italská 2581/67

Absolvent

Po dokončení VŠ

Baví tě řešení problémů související s infrastrukturou IT? Máš v plánu rozšířit si své technické dovednosti?
Náš kolega Martin, který pozici IT specialisty po léta zastával se brzy posune o tým dál a my za něj hledáme nového kolegu či kolegyni.

Co bude Tvá náplň práce:

Budeš zpracovávat požadavky kolegů, klasifikovat a prošetřovat hlášené IT problémy.

Většina požadavků Ti bude přicházet z našeho interního service desku.

Budeš přímou technickou podporou pro řešení problémů s hardwarem, aplikacemi a jinými softwary, které mají Tví kolegové instalované ve svých v počítačích.

Různé komplikace vyřešíš s kolegy face to face, ale také přes vzdálenou plochu, pokud se budou zrovna pohybovat mimo kancelář.

Konfigurovat pracovní stanice (osobní počítače, laptopy, monitory).

Budeš podporou správců systémů.

Co od Tebe očekáváme:

Vzdělání technického směru bude výhodou.

Znáš velmi dobře operační systému Windows a balíček MS office.

Orientuješ se v síťové problematice.

Výhodou Ti bude znalost operačních systémů macOs/iOS.

Jsi schopen efektivně komunikovat a dotáhneš svěřené úkoly do zdárného konce.

Dovedeš s rozvahou a ochotou řešit problémy a u toho neztrácet trpělivost.

Nedělá Ti zásadní problém komunikovat v angličtině v dané oblasti.

  • Středoškolské vzdělání Středoškolské vzdělání
  • Čeština Čeština
  • Angličtina Angličtina

Co na oplátku můžeš očekávat:

Příležitost získat a rozšířit si technické dovednosti.

Práci v krásném, moderním prostředí Churchill House.

Milé kolegy, kteří Tě zasvětí do Tvé práce a budou Ti podporou.

Dlouhodobou a stabilní spolupráci na plný úvazek

  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené 25 dní dovolené
  • Sickdays Sickdays
  • Mobilní telefon Mobilní telefon
  • Notebook Notebook
  • Bikebox Bikebox
  • Cafeteria Cafeteria
  • Cestovní pojištění Cestovní pojištění
  • Čistírna Čistírna
  • Beer fest Beer fest
  • Masér Masér
  • Multisport karta Multisport karta
  • Občerstvení Občerstvení
  • Posilovna Posilovna
  • Prémiová lékařská péče Prémiová lékařská péče
  • Stravenky Stravenky
  • Školení Školení