x
Detail pozice

Junior Account Executive

Consulting

Technology

Praha

Italská 2581/67

Absolvent

Po dokončení VŠ

Tým Deloitte Digital nabízí služby klientům z různých odvětví a pomáhá tak implementovat či inovovat procesy u klientů. Hledáme aktuálně nového kolegu či kolegyni, který/á se společně s námi bude věnovat práci na projektech. Pokud tě zajímá propojení technologií a marketingu, tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Jaká bude tvoje náplň práce:

  • Zpočátku budeš podporou pro seniornější kolegy
  • Postupně se budeš učit novým věcem a profilovat se, abys mohl/a v budoucnu vést své vlastní projekty
  • Pravidelně se budeš účastnit interních či klientských schůzek, a pokud bude potřeba, uděláš z nich zápis
  • Budeš asistovat při zadávání práci vývojářům přes různé nástroje
  • Budeš se podílet na kreativních řešeních včetně produkce a postprodukce

Jaké zkušenosti bys měl/a mít:

  • Máš již zkušenost z digitální agentury a firemního prostředí po dobu minimálně 1 roku
  • Chceš se dozvědět více o technologiích a vývoji aplikací
  • Máš zájem o marketing a projektový management
  • Jsi samostatný/á a zvídavý/á a chceš se učit novým věcem
  • Mluvíš plynně anglicky či jiným jazykem
  • Nebojíš se komunikovat s klienty

Co ti nabídneme a na co se můžeš těšit:

  • Příležitost spolupracovat s opravdovými experty v daném oboru
  • Flexibilní pracovní dobu a dlouhý seznam dalších super benefitů
  • Přátelská týmová atmosféra s mladými a inspirativními lidmi, kteří mají rádi svou práci
  • Možnost home office či práce v našich moderních kancelářích

  • 25 dní dovolené 25 dní dovolené
  • Bikebox Bikebox
  • Cafeteria Cafeteria
  • Cestovní pojištění Cestovní pojištění
  • Čistírna Čistírna
  • Firemní knihovna Firemní knihovna
  • Home office Home office
  • Masér Masér
  • Mobilní telefon Mobilní telefon
  • Multisport karta Multisport karta
  • Notebook Notebook
  • Občerstvení Občerstvení
  • Posilovna Posilovna
  • Prémiová lékařská péče Prémiová lékařská péče
  • Sickdays Sickdays
  • Školení Školení

  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba