x
Detail pozice

Interní Resource Coordinator

Consulting

Technology

Praha

Italská 2581/67

Absolvent

Po dokončení studia

Do našeho týmu System Integration v současnosti hledáme nového kolegu/kolegyni pro zajištění hladkého procesu začlenění nových odborníků do našeho týmu. Pokud tě baví komunikace s lidmi, máš koordinační schopnosti a dobrou angličtinu, neváhej nám poslat svůj životopis!

Jaká by byla tvoje náplň práce:

  • Zajištění onboarding procesu nových odborníků do týmu
  • Jednání s HR agenturami
  • Zajištění připravenosti smluv, GDPR souhlasů apod. (spolupráce s právním oddělením Deloitte)
  • Jednání s našimi klienty ohledně onboardingu nových pracovníků na projekty
  • Komunikace jak v češtině, tak v angličtině
  • Zajištění procesu fakturace
  • Hlídání finančního rozložení celého resource poolu, příprava finančního reportu
  • Při plnění dlouhodobých cílů možnost postupu na funkci resource manažera
  • Příprava nabídek

Jaké zkušenosti bys měl mít:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost angličtiny
  • Reprezentativní vystupování
  • Preciznost a pochopení finančního aspektu fungování týmu (resource poolu)
  • Zavedení procesu pro finanční a administrativní řízení celého týmu
  • Předchozí zkušenost v oblasti koordinace výhodou

  • Středoškolské vzdělání Středoškolské vzdělání
  • Čeština Čeština
  • Angličtina Angličtina

Co ti nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Možnost kariérního růstu
  • Různorodou práci v českém i mezinárodním prostředí
  • Spoustu firemních akcí a přátelský kolektiv
  • Kromě balíčku benefitů (Cafeterie, sick days, 5 týdnů dovolené, telefon i pro soukromé účely, cestovní pojištění a další) považujeme za tu největší výhodu náš tým a uvolněnou firemní kulturu
  • V neposlední řadě příležitost pracovat v office s výhledem na celou Prahu, vlastní kavárnou, fitkem i funkční tělocvičnou, kolárnou, masérem nebo meditační místností

  • 25 dní dovolené 25 dní dovolené
  • Bikebox Bikebox
  • Cafeteria Cafeteria
  • Cestovní pojištění Cestovní pojištění
  • Čistírna Čistírna
  • Firemní knihovna Firemní knihovna
  • Home office Home office
  • Masér Masér
  • Mobilní telefon Mobilní telefon
  • Multisport karta Multisport karta
  • Notebook Notebook
  • Posilovna Posilovna
  • Prémiová lékařská péče Prémiová lékařská péče
  • Sickdays Sickdays
  • Školení Školení