x
Detail pozice

Interní Resource Coordinator

Consulting

Technology

Praha

Italská 2581/67

Absolvent

Po dokončení studia

Do týmu Technology Deloitte hledáme nového kolegu/kolegyni pro řízení administrativy a s tím souvisejících procesů pro tým odborných konzultantů, kteří jsou na českém a zahraničním trhu alokováni na nejrůznější projekty v oblasti poradenství a implementace IT systémů.

Jaká by byla tvoje náplň práce:

  • Zajištění onboarding procesu nových odborníků do týmu
  • Jednání s HR agenturami
  • Zajištění připravenosti smluv, GDPR souhlasů apod. (spolupráce s právním oddělením Deloitte)
  • Jednání s našimi klienty ohledně onboardingu nových pracovníků na projekty
  • Komunikace jak v češtině, tak v angličtině
  • Zajištění procesu fakturace
  • Hlídání finančního rozložení celého resource poolu, příprava finančního reportu
  • Při plnění dlouhodobých cílů možnost postupu na funkci resource manažera
  • Příprava nabídek

Jaké zkušenosti bys měl mít:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Znalost angličtiny
  • Reprezentativní vystupování
  • Preciznost a pochopení finančního aspektu fungování týmu (resource poolu)
  • Zavedení procesu pro finanční a administrativní řízení celého týmu
  • Předchozí zkušenost v oblasti koordinace výhodou

Co ti nabízíme:

  • Práci na plný úvazek
  • Možnost kariérního růstu
  • Různorodou práci v českém i mezinárodním prostředí
  • Široký balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, cafeterie, apod)
  • Spoustu firemních akcí a přátelský kolektiv

  • Angličtina Angličtina

  • 25 dní dovolené 25 dní dovolené
  • Bikebox Bikebox
  • Cafeteria Cafeteria
  • Cestovní pojištění Cestovní pojištění
  • Čistírna Čistírna
  • Firemní knihovna Firemní knihovna
  • Hlídání dětí Hlídání dětí
  • Home office Home office
  • Mobilní telefon Mobilní telefon
  • Multisport karta Multisport karta
  • Notebook Notebook
  • Občerstvení Občerstvení
  • Posilovna Posilovna
  • Prémiová lékařská péče Prémiová lékařská péče
  • Sickdays Sickdays
  • Školení Školení

  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Flexibilní pracovní doba Flexibilní pracovní doba