x
Detail pozice

Deloitte Mingle in Manchester

Interní služby

Oddělení

Praha

Italská 2581/67

Student

Práce při studiu
Odpovědět na inzerát

Studuješ vysokou školu v Anglii? Získej letní stáž v Praze!


Na začátek to možná bude vypadat trošku složitě, ale následně zjistíš, že je to poměrně jednoduchá rovnice. Řekli jsme si, že se porozhlédneme za kanálem La Manche, v březnu vyrazíme za studenty a přímo v Manchesteru jim nabídneme letní stáž u nás v Deloitte v Praze. Pokud tedy studuješ v UK, ale léto chceš strávit v ČR, čti dál!

Cesta první: Manchester – Praha

Bez fakt to nepůjde, takže tady jsou. Do Manchesteru se chystá velká deloiťácká výprava! Přiletíme 13. března 2020 a v čase od 19:00 do 22:00 tě pozveme na večeři do restaurace Tattu. Ta se pochopitelně nachází v Manchesteru, útrata jde na nás! 

Během večeře se setkáš s našimi kolegyněmi a kolegy z auditu, daní, consultingu, finančního poradenství i HR. Dozvíš se, jak v Deloitte fungujeme, pracujeme a co všechno děláme. A pochopitelně i jaké stáže nabízíme. A my se na oplátku rádi dozvíme něco o tobě.

Cesta druhá: Praha – Manchester

Pokud si plácneme, v létě se u nás sejdeme! Jestli chceš získat jedinečné pracovní zkušenosti hned z několika oborů a nahlédnout pod pokličku auditu, daní, consultingu, finančního poradenství či HR, přihlas se co nejdříve reakcí na tento inzerát. Počet míst je totiž omezen!

Během stáže budeš stínovat naše profíky, koukat jim pod ruku. Čekají tě dva měsíce nabité zkušenostmi a odbornými znalostmi, vyzkoušíš si reálnou práci. PS: Kafe si budeš vařit maximálně tak pro sebe.


Cesta třetí: Pošli nám své CV a motivační dopis

Základní informace už máš, tak teď ještě to klíčové. Abychom tě mohli zařadit do užšího výběru, potřebujeme od tebe CV a motivační dopis. Napiš nám něco o sobě – co teď děláš, čeho bys chtěl dosáhnout, proč zrovna stáž v Deloitte apod.

Opakování je matka moudrosti, i když to někdy bolí, ale bez toho to prostě nejde. Takže na závěr ještě tři organizační záležitosti:

1. Deloitte Mingle in Manchester je akce určená pro studenty VŠ, kteří aktuálně studují v UK a mají zájem o letní odbornou stáž v Deloitte v Praze.

2. Z došlých CV a motivačních dopisů vybereme několik zájemců, kterým dáme vědět do 2. března 2020.

3. Podmínkou pro zařazení mezi stážisty je účast na večeři v Manchesteru, která se uskuteční 13. března 2020 od 19:00 do 22:00. Registruj se skrz "Odpovědět na inzerát", počet míst je omezen.