x

Finanční poradenství

Jsme celosvětovou jedničkou v oblasti fúzí a akvizic. V oddělení finančního poradenství poskytujeme vysoce profesionální služby společnostem v celém jejich obchodním cyklu.

Volné pozice

Finanční poradenství v Deloitte je první liga. Zaměřuje se především na akvizice a fúze společností nebo rodinných firem. Do našeho portfolia spokojených klientů patří například Kiwi, Slevomat, Florentinum, Pet Centrum nebo Travel service. Díky tomu budeš mít možnost během stáže nahlédnout do fungování firem napříč celým spektrem podnikání. To je zkušenost k nezaplacení, která skvěle doplní tvoje znalosti získané během studií.

Řekl bych, že je vždycky lepší začít v zavedené firmě, jako je Deloitte, kde tě vycepují, naučíš se spoustu věcí a osvojíš si důležité návyky. Jakub Veiner, associate v oddělení financí

Pokud tě zajímá, jak daleko má teorie v oblasti finančního poradenství k praxi akvizic a fúzí, přijď se přesvědčit. Každoročně pořádáme Financial Advisory na vlastní kůži. Nejlepšího absolventa čeká odměna v podobě dvouměsíční placené stáže bez nutnosti absolvovat vstupní test a pohovor.

V rámci oddělení finančního poradenství Deloitte máme pět stěžejních týmů:

  • M&A – Transaction Services
  • Corporate Finance
  • Valuation & Modeling
  • Forensic Services
  • Strategy & Commercial Due Diligence.

Mnoho z dnešních zkušených manažerů a manažerek začínalo v Deloitte právě jako studenti. Je to díky tomu, že už od samého začátku jsou nováčci vychováváni staršími a zkušenými kolegy. A neboj, kolegové jsou sice starší a zkušenější, ale nebudeš se jim muset klanět a titulovat je. Každý máme své křestní jméno, a tak se jmény oslovujeme. A tykáme si. A je jedno, jsi-li student nebo partner.

Kde se s námi potkat?

Nejlepší způsob, jak si s námi popovídat, je, když navštívíš některou z akcí, které pořádáme. Tady jsou nejbližší:


Všechny akce