Děláme právo. Tečka

play pause
Scrolluj dolů

Advokátní kancelář – synergie s experty

Možná si myslíš, že když je Deloitte z velké části auditorská firma, budeme řešit hlavně audit a daně. To je ale chyba! Náš záběr je široký a naše advokátní kancelář dělá v právu v podstatě vše s výjimkou trestu a rodiny. Rozmanité nejsou jen právní předpisy, které při práci používáme, ale i naše právní služby. Naše práce není kopírování paragrafů ze zákona, ale řešení business zadání vyžadující značně kreativní přístup a schopnost číst v předpisech mezi řádky. Jsme advokátní kancelář, která pro klienty zpracovává komplexní případy, které často vyžadují i mezinárodní zapojení mnoha expertů, a to i jiných než právních.

Dynamické prostředí nás baví

U nás na kvalifikovanou práci dlouho čekat nebudeš. Máme jí vždycky dost, což sice znamená, že je to někdy dřina, na druhou stranu se v kanceláři nikdy nenudíš. Naše pracovní prostředí je velmi dynamické, podporujeme vlastní iniciativu našich kolegů, což potvrzuje i nedávný průzkum společnosti Universum, ve kterém jsme zvítězili coby nejkreativnější a nejdynamičtější firma pro studenty práv.

Systém práce je u nás velmi samostatný, s důrazem na hledání vlastní cesty, vlastních způsobů řešení a s tím spojené zodpovědnosti. Tvůj růst bude tedy záležet hlavně na Tobě, jak budeš aktivní a budeš se chtít učit.

Neformálnost

U nás kolegy ani šéfy neoslovuješ „pane doktore“, všichni si tu totiž tykáme a obecně k sobě přistupujeme poměrně neformálně. Reálně to vypadá spíš tak, že spolu trávíme spoustu času i mimo kancelář. Jezdíme spolu do sklípku, na lyže, běžky, kola, vodu a podobně.

Přístup k nováčkům

Na rozdíl od některých advokátních kanceláří se nesnažíme zahltit koncipienty během jejich praxe před advokátními zkouškami nezáživnou administrativou a úkoly, které nechce dělat nikdo jiný. Od první chvíle se je snažíme co nejvíc zapojit do probíhajících případů. Dokonce už v rámci koncipientury u nás můžeš povýšit. Když si pak uděláš zkoušky, nic nebrání tomu, abys zdolal všechny stupně na kariérním žebříčku a jednou se z Tebe stal třeba i partner.

Rozvoj na prvním místě

Chceme, aby u nás pracovali dobří právníci, takže Tě budeme posílat na různá školení, nejen na ta povinná na ČAKu. Samozřejmostí je dostatečně dlouhé volno před advokátními zkouškami. U nás budeš mít šanci během relativně krátké doby načerpat kvanta zkušeností. Ale neboj se, během Tvé práce Tě budou provázet služebně starší kolegové, kteří rádi poradí, pomohou a hlavně Ti předají cenné zkušenosti.

image name
image name
image name
image name
image name

Jak to u nás
funguje?

A kde se
vidíš ty?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Že to vypadá zajímavě, ale o Deloitte slyšíš poprvé?

Pak věz, že jsme mezinárodní společnost působící ve více než 150 zemích světa. Poskytujeme profesionální služby v oblastech auditu, daní, práva a poradenství (i v oblastech jako např. energetika, bankovnictví, IT či marketing). Celosvětově je nás přes 220 tisíc Deloitťáků. Více informací o nás se můžeš dočíst tady.

Pro koho budeš pracovat?

Jako budoucí právník jistě pochopíš, že jména našich klientů neuvádíme. Můžeš si být ale jistý, že v naší advokátní kanceláři budeš pracovat pro ty největší a nejzajímavější klienty jak na českém, tak na mezinárodním trhu. Mezi naše klienty patří například:

Největší maloobchodní řetězce na světě
Mezinárodní farmaceutické společnosti
Hi-tech výrobní společnosti
Telekomunikační společnosti
Automobilky
Největší světoví výrobci spotřební elektroniky
Státní podniky a organizace

Chceš se k nám přidat?

Co od Tebe očekáváme:

  • Jsi ve třetím nebo čtvrtém ročníku na právnické fakultě
  • Chceš dělat právo a stát se advokátem
  • Máš rád/ráda práci v týmu a nebojíš se říct svůj názor
  • Chceš nasávat vědomosti a zkušenosti jako houba
  • Bez angličtiny to nepůjde, další jazyk potěší

Co Ti nabízíme:

  • Pozici v úspěšné advokátní kanceláři s mezinárodní působností
  • Bohaté benefity včetně nového iPhonu
  • Skvělý kolektiv profesionálů v oboru
  • Nadprůměrné platové ohodnocení

Zaujala Tě naše nabídka?

No tak se přihlaš!

Otevřené pozice

Ještě jsme Tě nepřesvědčili? Tak nás potkej naživo.

×