Děláme poradenství. Tečka

play pause
Scrolluj dolů

Management Consulting

Management Consulting je hlavně o dvou věcech – projektech a lidech. Budeš pracovat pro rozmanité firmy, které se potýkají s různými výzvami, k jejichž řešení si konzultanti skládají vhodné týmy expertů z vlastních řad. Celý proces začíná tím, že nám klient vysvětlí svůj problém, my důkladně zanalyzujeme současnou situaci, identifikujeme cíle a nalezneme možnosti, jak jich nejlépe dosáhnout. Poté se plán na schůzkách s klientem upravuje až do chvíle, kdy vznikne kýžený kompromis. V tu chvíli se projekt může reálně rozběhnout, stanoví se jeho milníky a probíhá tracking. Postup je vždy podobný, ale díky rozmanitosti klientů a řešených problémů se téměř nestane, že by člověk dělal dvakrát stejnou věc.

Deloitte Digital

Zajímají Tě digitální technologie a nebojíš se je použít? Jsi kreativní? Máš rád výzvy? Pak k nám do Digital týmu určitě zapadneš. Máme mladý dynamicky rostoucí tým, ve kterém mají místo jak strategičtí konzultanti na digitální kanály a marketing, tak designeři a kreativci a s nimi i techničtí nadšenci a programátoři. Klientům nabízíme nejenom weby, e-commerce řešení, mobilní aplikace nebo kampaně na sociálních sítí, nabízíme celkové řešení od analýzy potřeb a identifikace problémů přes návrh řešení až po jeho implementaci. Díky spolupráci s odborníky na jednotlivá odvětví z Management Consultingu navíc dokážeme nabídnout řešení se znalostí podmínek a omezení konkrétního odvětví.

Znalosti na prodej

Smyslem poradenství je dodat klientovi chybějící know-how, pomoci mu se strategií nebo složitým projektem, a tím co nejefektivněji vyřešit jeho problém. Bez nás by si klient musel vybudovat vlastní tým expertů, což by vyšlo dráž a bylo méně efektivní. Ve firmách vykonáváme zásadní změny, což má na byznys klientů samozřejmě obrovský dopad, proto k naší práci přistupujeme maximálně zodpovědně. Dává nám to zároveň nenahraditelný pocit smysluplnosti naší práce, obrovsky zvyšuje naši motivaci a občas nás dohání ke skoro nadlidskému úsilí. Práce konzultanta je kombinací odbornosti a kreativity, která díky nejrůznějším typům projektů opravdu neomrzí.

Každý projekt je jako nástup do nové práce

V našich týmech se jen tak nezastavíš. Neustále se budeš učit nové věci od kolegů, kteří jsou v Deloitte o něco déle než Ty – o rok, dva, nebo taky o patnáct let. To je spousta zkušeností, ze kterých můžeš čerpat. S každým projektem se budeš moci podívat pod pokličku fungování jiné zajímavé společnosti z různých oblastí podnikání. Oproti Tvým kolegům a kamarádům, kteří budou pracovat jen pro jednu společnost, budeš Ty moci měnit „místo“ skoro každý den i bez změny pracovní smlouvy. To vše se super kolegy, nahlédnutím do různých problémů a výzev, které firmy řeší, a s vědomím, že to nejlepší řešení jsi jim pomáhal hledat právě Ty.

Řízená kariérní cesta

Kariérní postup v Consultingu Tě krok za krokem povede od juniorních pozic přes seniorní, manažerské a kdo ví, zda to budeš právě Ty, kdo se jednou stane partnerem (spolumajitelem společnosti). My Ti samozřejmě nabídneme širokou škálu školení, tréninků a certifikací. To, jak rychle budeš postupovat, však bude záviset jen na Tvé pracovitosti, ambicích a výsledcích. Bude na Tobě, z čeho budeš čerpat a kde se budeš chtít zastavit. Jak říkáme my konzultanti: „Only the sky is the limit!“.

Máme tu fajn prostředí

Pracovat v Deloitte znamená být na jedné lodi. Tykáme si. Všichni. Tečka. Nejen s lidmi u vašeho stolu nebo u dvou stolů patřících Tvému týmu. Potkáváme se na chodbách a na Happy Hours, na teambuildingových akcích a sportovních dnech, na charitativních Impact Days a při dalších příležitostech a bez ohledu na to, z jakého oddělení jsi nebo jak dlouho jsi ve firmě, všem budeš tykat. Každý Tě na chodbě pozdraví usměvavým „ahoj“ a Ty se tak nebudeš obávat vstoupit do žádné kanceláře, protože v každé Tě čeká stejně přátelské přivítání.

image name
image name
image name
image name
image name
image name

Jak to u nás
funguje?

A kde se
vidíš ty?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Že to vypadá zajímavě, ale o Deloitte slyšíš poprvé?

Pak věz, že jsme mezinárodní společnost působící ve více než 150 zemích světa. Poskytujeme profesionální služby v oblastech auditu, daní, práva a poradenství (i v oblastech jako např. energetika, bankovnictví, IT či marketing). Celosvětově je nás přes 220 tisíc Deloitťáků. Více informací o nás se můžeš dočíst tady.

Pro koho budeš pracovat?

U nás budeš sbírat zkušenosti na zakázkách pro ty nejzajímavější firmy na českém i mezinárodním trhu jako jsou například:

 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta

Chceš se k nám přidat?

Co od Tebe očekáváme:

 • Jsi zapálený pro svůj obor a chceš se v něm stát špičkou
 • Jsi ochotný na sobě neustále pracovat
 • Máš analytické myšlení, kritický pohled na svět a umíš být i kreativní
 • Umíš fungovat v týmu a nebojíš se říct svůj názor
 • Zpětnou vazbu považuješ za přínos a umíš jí využít
 • Bez angličtiny to nepůjde, další jazyk potěší

Co Ti nabízíme

 • Pozici v úspěšné nadnárodní společnosti
 • Bohaté benefity včetně nového iPhonu
 • Skvělý kolektiv profesionálů v oboru
 • Nadprůměrné platové ohodnocení

Zaujala Tě naše nabídka?

No tak se přihlaš!

Otevřené pozice

Ještě jsme Tě nepřesvědčili? Tak nás potkej naživo.

×