Jsme Deloitte. A baví nás to. Tečka A jsme tu dýl než Eiffelovka. Tečka A jsme skoro všude. Tečka A v práci nenocujeme. Tečka A máme kafe zdarma. Tečka A nastartujeme Ti kariéru. Tečka A pálí nám to. Tečka A všichni si tu tykáme. Tečka A nabíráme. Tečka Mami, čti [dylojt]. Tečka

Scrolluj dolů

Co je Deloitte

Deloitte není žádný startup,
ale ani zkostnatělá korporace

Deloitte začal jako auditorská firma už před více než 170 lety v Anglii. Od té doby jsme se rozrostli do všech koutů světa a rozšířili svoji působnost do různých odvětví. Dnes máme zastoupení ve více než 150 zemích a zaměstnáváme přes 225 tisíc lidí – profesionálů z oblastí auditu, práva, daní či poradenství. Našim klientům proto dokážeme poskytnout pomoc téměř v jakékoli situaci a to je zároveň naším hlavním cílem. Proto změny v oblasti byznysu nejen sledujeme, ale snažíme se je aktivně formovat. I kvůli tomu stále hledáme nové talentované zaměstnance, kteří by obohatili náš tým.

Jde nám to. Tečka

Sice nás vždy potěší, když se Deloitte objeví na vrcholu některého z žebříčků úspěšnosti firem (jsme např. světová jednička mezi auditorsko-poradenskými společnostmi tři roky po sobě apod.), nejdůležitějším ukazatelem je pro nás však spokojenost našich klientů.

Je to o lidech

Spojuje nás chuť odborně růst a být den ode dne lepší v tom, co děláme. S oblibou řešíme zapeklité problémy, a to i v případě, že to na první pohled nejde. Nebudeme vás tu ale zbytečně dlouze přesvědčovat o našich přednostech, pošlete CVčko nebo se přihlaste na některou z našich akcí a přesvědčte se sami.

6682 584 152 99 46

Piv se vypije na našem každoročním Beerfestu.

Hrníčků od kafe ročně po sobě nemusí Deloiťák mýt (protože na to máme hodnou paní).

Je počet zemí, ve kterých jsme jako doma.

Lidí se podílelo na tvorbě tohoto webu.

Je v nejbližším okolí restaurací, kam můžeš o polední pauze s kolegy vyrazit.

Flexibilní pracovní doba a home office

Práce v Deloitte je náročná, ale flexibilní pracovní doba a home office nám pomáhají udržovat work-life balance. Někdy je sice potřeba v práci zůstat déle a dodělat projekt nebo zakázku, ale jindy si zase můžeme tento napracovaný čas vybrat. Stejně tak je čas od času fajn zůstat v pyžamu a pracovat z tepla domova. Dá se tak ušetřit hodně času, který bychom jinak strávili dojížděním.

Vybavení na úrovni

Každý kolega dostane kvalitní ultrabook Lenovo (už to nejsou ty těžké krabice :-) ) a top smartphone. Telefon si můžeš vybrat podle svého gusta, na výběr je například Samsung Galaxy S7 nebo iPhone 7. Nejen že si telefonem třeba vyfotíš kvalitní selfie na naši interní podnikovou sociální síť, ale můžeš s ním i pracovat – snažíme se o to, aby bylo v mobilních telefonech podporováno čím dál více interních systémů.

Vychytávky v kanceláři

Přímo v budově máme možnost uschovat kola a jiné podobné prostředky, které používáme pro dojíždění do práce. K tomu jsou navíc k dispozici úložné skříňky a sprchy, takže ať už přiběhneš nebo přijedeš na kole, máme prostory, kde se můžeš upravit. Kromě toho využíváme služeb čistírny, která si veškeré věci vyzvedne přímo ve firmě a opět je tam vrátí. V neposlední řadě se také hodí pošta, jejíž pobočka se nachází přímo v budově.

Stravenky a občerstvení v kanceláři

Protože na nás firma myslí, dostáváme plně hrazené stravenky ve výši 80 Kč, což potěší. Navíc máme v kanceláři k dispozici neomezené množství kafe, čajů a dalších teplých nápojů zcela zdarma.

Cafeteria systém s možností dobíjení kreditu

Jednou za rok nám firma nahraje do Cafeterie hromadu bodů. To jsou fajn peníze navíc, které můžeme využít na sport, zdraví, kulturu nebo cestování. Super taky je, že si můžeme tyto body dobíjet. Díky tomu si lze pořídit více benefitů, které lze čerpat pouze přes Cafeterii.

Týden dovolené navíc a dva sick-days

Když nepracujeme, tak si užíváme dovolené. Máme týden navíc (to už je asi standard), tedy 25 dní. Kromě toho máme dva dny volna, které lze využít při neplánovaných problémech. Protože v open office se mohou šířit bacily, hradí Deloitte také prvních pět dní nemoci v plné výši. Stejně tak nám firma vychází vstříc, když skládáme různé profesní zkoušky.

Vzdělávání a zahraniční stáže

Plně si uvědomujeme, že kvalita námi poskytovaných služeb závisí na schopnostech našich lidí. Proto nabízíme mnoho interních i externích školení, která nám pomáhají budovat nejen profesionální zkušenosti, ale také soft skills. Dokonce nabízíme studium na prestižní Deloitte University. Po dobu praxe v Deloitte také můžeš získat mnoho certifikací. Pokud se staneš expertem, můžeš vyrazit do některé ze zahraničních poboček Deloitte na 1-2leté angažmá a uplatnit své zkušenosti tam.

Společně nás to baví

Pracovat v Deloitte znamená být na jedné lodi, a proto si všichni automaticky tykáme. I nejvyšší šéf se studentem. Vážně. Na pracovišti to vytváří příjemnou atmosféru a usnadňuje komunikaci ve složitějších situacích. Nemusíš se tak obávat vstoupit do žádné kanceláře, protože v každé Tě čeká stejně přátelské přivítání. Skvělé atmosféře napomáhá i mnoho společných akcí, jako jsou třeba Happy Hours, kdy se můžeme každý první čtvrtek v měsíci těšit nejenom na výborné jídlo a pití, ale i na popovídání s kolegy. Pravidelně také pořádáme Beerfest, tematické vánoční večírky, teambuildingové akce nebo třeba sportovní dny."

image name
image name
image name
image name
image name
image name
image name
image name

Naše kanceláře

Podívej se, co u nás
můžeš dělat

Vyber si profesi

 
Nejlepší jsme naživo

Potkej nás naživo
×