x

Práce v Deloitte

Možná jen několik základních informací, které by vás v případě, že se své jméno rozhodnete se značkou Deloitte spojit, mohly zajímat. To, že je Deloitte mezinárodní poradenská firma, zřejmě víte. Své profesionální služby nabízíme klientům v oblasti auditu, poradenství, finančního poradenství, řízení rizik, daňového a právního poradenství a v dalších souvisejících oblastech.

Co je u nás zajímavého?

Studenti a absolventi

Jak napsat životopis a připravit se na online pohovor?

Najdi si obor, který tě zajímá a kariérní příležitosti, které nabízí. Než pošleš CV, projdi si našeho průvodce s tipy, jak napsat životopis nebo jak se připravit na online pohovor. Nakouknout můžeš i do našich kanceláří v Praze, Brně či Ostravě.

Ze života v Deloitte

Diverzita a inkluze

U nás v Deloitte se neustále snažíme, aby se všichni cítili být sami sebou a práce jim přinášela potěšení. Toho lze dosáhnout pouze tím, že vytvoříme kulturu, která staví na respektu a úctě k rozmanitosti ve všech jejích formách.


Audit

Konsolidace finančních výkazů

Naším klientem byla v tomto případě nadnárodní společnost vlastnící téměř dvě desítky dceřiných společností, pro kterou dle předpisů platí povinnost připravit konsolidovanou účetní závěrku. Konsolidovaná účetní závěrka poskytuje vlastníkům zajímavé informace důležité pro jejich rozhodování.

Poradenské služby

Jak smysluplně propojit svět zabezpečení a pojištění?

Výrobce zabezpečovacích systémů působící na evropském trhu se snaží svým zákazníkům nabízet neustále něco navíc, než ostatní výrobci – špičkový hardware a kvalitní služby jsou jen výchozím předpokladem pro funkčnost konceptu kompletního...

Poradenské služby

Lesk a sláva výroby v Čechách - Jak dostat ze skladu jeho plný potenciál?

Řada podniků se potýká s tím, že jejich zboží jde špatně na odbyt. Náš klient, zabývající se výrobou plechů pro průmyslové zpracování, měl opačný problém – poptávka po jeho produktech byla tak velká, že je expediční sklad nestíhal odbavovat, čímž klient přicházel o zakázky.

Vybrané benefity

  • 5 týdnů dovolené 5 týdnů dovolené
  • Sick days Sick days
  • Možnost práce z domova Možnost práce z domova
  • Multisport karta Multisport karta
  • Vzdělávání Vzdělávání