Děláme poradenství. Tečka

play pause
Scrolluj dolů

Finanční poradenství

Finanční poradenství se zaměřuje na fúze a akvizice. U nás budeš pracovat jak pro majitele, kteří prodávají svoji firmu a hledají investora, tak pro kupující společnosti, ať už je jejich cílem vstup na nový trh, posílení vlastního podnikání nebo se jedná o Private Equity fond. Budeš mít příležitost nahlédnout do fungování firem z různých odvětví – od energetiky přes dopravu, výrobu, obchod až po zdravotnictví. Máme tři týmy a každý z nich se podílí na úspěchu transakce. Někteří kolegové se zaměřují na průběh projektu a jednání s klientem, další na due dilligence a jiní zase na oceňování a finanční modely, a to nejen na transakcích, ale i jako soudní znalci.

Kupujete firmu? My víme, jak na to!

Smyslem poradenství v oblasti transakcí je úspěšně provést klienta náročnou změnou. Dodáváme chybějící know how, expertní posudky, hledáme optimální strategii, navrhujeme cesty k řešení. Prací v oblasti transakcí máš možnost se účastnit obrovsky odpovědné práce na velmi rozsáhlých projektech a nikdy nebudeš pochybovat o tom, jestli Tvoje práce má smysl a dopad. Čas od času budeš dokonce moci babičce nebo tátovi donést článek z novin o transakci, na které pracuješ, a to je rozhodně třešnička na dortu, která stojí za pár bezesných nocí před koncem projektu ;-)

Každý projekt je jako nástup do nové práce

V našich týmech se jen tak nezastavíš. Neustále se budeš učit nové věci od kolegů, kteří jsou v Deloitte o něco déle než Ty – o rok, dva, nebo taky o patnáct let. To je spousta zkušeností, ze kterých můžeš čerpat. S každým projektem se budeš moci podívat pod pokličku fungování jiné zajímavé společnosti z různých oblastí podnikání. Oproti Tvým kolegům a kamarádům, kteří budou pracovat jen pro jednu společnost, budeš Ty moci měnit „místo“ skoro každý den i bez změny pracovní smlouvy. To vše se super kolegy, nahlédnutím do různých problémů a výzev, které firmy řeší, a s vědomím, že to nejlepší řešení jsi jim pomáhal hledat právě Ty.

Řízená kariérní cesta

Kariérní postup v FASu Tě krok za krokem povede od juniorních pozic přes seniorní, manažerské a kdo ví, zda to budeš právě Ty, kdo se jednou stane partnerem (spolumajitelem společnosti). My Ti samozřejmě nabídneme širokou škálu školení, tréninků a certifikací. To, jak rychle budeš postupovat, však bude záviset jen na Tvé pracovitosti, ambicích a výsledcích. Bude na Tobě, z čeho budeš čerpat a kde se budeš chtít zastavit. Jak říkáme my konzultanti: „Only the sky is the limit!“.

Máme tu fajn prostředí

Pracovat v Deloitte znamená být na jedné lodi. Tykáme si. Všichni. Tečka. Nejen s lidmi u vašeho stolu nebo u dvou stolů patřících Tvému týmu. Potkáváme se na chodbách a na Happy Hours, na teambuildingových akcích a sportovních dnech, na charitativních Impact Days a při dalších příležitostech a bez ohledu na to, z jakého oddělení jsi nebo jak dlouho jsi ve firmě, všem budeš tykat. Každý Tě na chodbě pozdraví usměvavým „ahoj“ a Ty se tak nebudeš obávat vstoupit do žádné kanceláře, protože v každé Tě čeká stejně přátelské přivítání.

image name
image name
image name
image name
image name

Jak to u nás
funguje?

A kde se
vidíš ty?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Že to vypadá zajímavě, ale o Deloitte slyšíš poprvé?

Pak věz, že jsme mezinárodní společnost působící ve více než 150 zemích světa. Poskytujeme profesionální služby v oblastech auditu, daní, práva a poradenství (i v oblastech jako např. energetika, bankovnictví, IT či marketing). Celosvětově je nás přes 220 tisíc Deloitťáků. Více informací o nás se můžeš dočíst tady.

Pro koho budeš pracovat?

U nás budeš sbírat zkušenosti na zakázkách pro ty nejzajímavější firmy na českém i mezinárodním trhu jako jsou například:

 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta

Chceš se k nám přidat?

Co od Tebe očekáváme:

 • Jsi zapálený pro svůj obor a chceš se v něm stát špičkou
 • Jsi ochotný na sobě neustále pracovat
 • Máš analytické myšlení, kritický pohled na svět a umíš být i kreativní
 • Umíš fungovat v týmu a nebojíš se říct svůj názor
 • Zpětnou vazbu považuješ za přínos a umíš jí využít
 • Bez angličtiny to nepůjde, další jazyk potěší

Co Ti nabízíme

 • Pozici v úspěšné nadnárodní společnosti
 • Bohaté benefity včetně nového iPhonu
 • Skvělý kolektiv profesionálů v oboru
 • Nadprůměrné platové ohodnocení

Zaujala Tě naše nabídka?

No tak se přihlaš!

Otevřené pozice

Ještě jsme Tě nepřesvědčili? Tak nás potkej naživo.

×