Děláme daně a účetnictví. Tečka

play pause
Scrolluj dolů

Daně od A do Z

Firmám pomáháme ve specializovaných otázkách formou poradenství nebo za ně přebíráme část zátěže formou kompletního outsourcingu. Naše daně jsou zapeklitá komplexní záležitost. V daňovém poradenství má každý daňař svoji oblast, na kterou se soustředí a je v ní expertem. Na začátku musíme co nejlépe prozkoumat a pochopit podnikání klienta, bez toho se těžko radí. Až poté pomáháme klientovi řešit provozní i strategické daňové otázky. Jako finanční nebo mzdový/á účetní se v Deloitte ale také neztratíš. Máme tým, který kompletně outsourcuje účetnictví klienta. V poslední době rovněž čím dál častěji vytváříme vlastní softwarové nástroje, abychom zvládali danou agendu lépe a efektivněji. V daních je nás tolik, že se ani na jednu fotku nevejdeme. Co tým, to navíc nějaká zkratka. Chceš se o našich zkratkách i o nás dozvědět víc? Tak se zastav.

Řešíme rébusy

Těší nás pocit, že naše klienty zbavujeme nutnosti řešit složité problémy. Daňové a účetní zákony jsou tak komplikované, že si často připadáme jako řešitelé rébusů. Klienti tak zpravidla všechny své starosti ohledně daní přenechají nám, expertům, kteří si s nimi poradí, a oni se mohou plně soustředit na svůj byznys. Nebo se na nás klient obrací s velmi specifickou, ale složitou otázkou, kterou potřebuje vyřešit. Naše klienty však nezbavujeme pouze starostí, ale také zbytečných nákladů. Klienti vědí, že jsme zde proto, abychom jim pomohli, a dávají nám k tomu náležitou podporu.

Dělat daně znamená stále reagovat na změny

Pokud chce být daňový poradce ve své profesi úspěšný, musí se neustále učit. Legislativa se mění téměř tak často jako počasí a daňový expert musí mít vždy aktuální znalosti. Samozřejmě to ale není jen o neustálém studování ÚZetka. Takže neboj, nebudeš muset usínat s učebnicí na nočním stolku. Značnou část potřebného know-how Ti předají ostřílení kolegové nebo se je naučíš na častých školeních. Tvé znalosti, a teď už nejen daňové, se také rozšiřují tím, jak získáváš více poznatků o podnikání klientů. Možnost takové analýzy podniku nemá jen tak někdo. Celá kariéra daňaře tedy znamená neustálé zvyšování vlastní odbornosti a osobní rozvoj.

Řízená kariérní cesta

Pokud se budeš snažit, není problém se v Deloitte prokousat kariérním žebříčkem, vyšplhat až na vrchol a stát se lídrem ve svém oboru. A nezáleží na rozmaru šéfa, způsob možného postupu je jasně definován a hlavně postupuješ poměrně rychle. Stačí se kontinuálně učit a rozvíjet, snažit se a povýšení na sebe nenechá dlouho čekat. Každým dnem budeš dostávat složitější a zapeklitější úkoly, ale neboj, se vším Ti bude radit zkušenější kolega (senior). A kdo ví, časem to můžeš dotáhnout až na partnera (spolumajitele firmy).

Atmosféra bez bariér

Pracovat v Deloitte znamená být na jedné lodi. Musíme si vzájemně pomáhat a vyvolávat vnitřní napětí je asi to poslední, o co nám jde. Proto si u nás ve firmě všichni automaticky tykáme. I nejvyšší šéf se studentem. Vážně. Na pracovišti to vytváří příjemnou atmosféru a usnadňuje komunikaci ve složitějších situacích. Seznamování s kolegy, se kterými se nestihneš potkat na projektech, napomáhají například teambuildingy, pravidelný Beerfest, Happy Hours s jídlem a pitím či falešný požární poplach s občerstvením zdarma :-).

image name
image name
image name
image name
image name

Jak to u nás
funguje?

A kde se
vidíš ty?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Že to vypadá zajímavě, ale o Deloitte slyšíš poprvé?

Pak věz, že jsme mezinárodní společnost působící ve více než 150 zemích světa. Poskytujeme profesionální služby v oblastech auditu, daní, práva a poradenství (i v oblastech jako např. energetika, bankovnictví, IT či marketing). Celosvětově je nás přes 220 tisíc Deloitťáků. Více informací o nás se můžeš dočíst tady.

Pro koho budeš pracovat?

U nás budeš sbírat zkušenosti na zakázkách pro ty nejzajímavější firmy na českém i mezinárodním trhu jako jsou například:

 • OBI Česká republika s.r.o.
 • Danone a.s.
 • Toyota Central Europe - Czech s.r.o.
 • Metrostav a.s.
 • MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku
 • Hyundai Motor Czech s.r.o.

Chceš se k nám přidat?

Co od Tebe očekáváme:

 • Analýza Ti nedělá problém a umíš dotáhnout věci do konce
 • Máš rád práci v týmu a nebojíš se říct svůj názor
 • Jsi připraven nasávat vědomosti a zkušenosti jako houba
 • Daňové vzdělání oceňujeme, ale nevyžadujeme
 • Bez angličtiny to nepůjde, další jazyk potěší

Co Ti nabízíme:

 • Pozici v úspěšné nadnárodní společnosti
 • Bohaté benefity včetně nového iPhonu
 • Skvělý kolektiv profesionálů v oboru
 • Nadprůměrné platové ohodnocení

Zaujala Tě naše nabídka?

No tak se přihlaš!

Otevřené pozice

Ještě jsme Tě nepřesvědčili? Tak nás potkej naživo.

×