Děláme audit. Tečka

play pause
Scrolluj dolů

O čem je audit?

Auditor je takový finanční detektiv. Pracuje v terénu, tedy v samotném zázemí klienta, za kterým často cestuje a kterých potká za rok opravdu hodně. Pokaždé začíná detailním zkoumáním obchodních aktivit klienta. Je třeba do daného podnikání proniknout co nejhlouběji. Jen tak lze poskytnout kvalitní posouzení finančního stavu dané společnosti, které se od auditorů z Deloitte očekává. Poté se pomocí různých testů zkoumají rizikové oblasti aktivit firmy a výsledky se srovnávají s údaji z účetní uzávěrky. Nakonec je vydán výrok auditora a zpráva pro vedení a vlastníky firmy, která upozorňuje nejen na případná rizika v činnosti společnosti, ale i na různé náměty a příležitosti pro zlepšení byznysu.

Není to jen o tvorbě povinných dokumentů

Audit se nedělá jen proto, že jej nařizuje zákon. Je důležitým prostředkem pro vlastníky firem, kteří s naší pomocí mohou zjistit, zda si management jejich firmy vede tak dobře, jak tvrdí. Nemusí vždy nutně jít pouze o odhalování nepravostí, často se také přihodí nevědomá chyba, kterou musí auditor ve velkém množství údajů pomocí svých testů odhalit. Na závěr ještě auditoři odevzdají majiteli dopis s doporučeními, jaké procesy by bylo dobré změnit k předejití závažnějších problémů v budoucnu. Auditora je možné si představit také jako dobrého „rodinného lékaře“, který o pacientovi ví vše a zaměřuje se jak na léčení aktuálních problémů, tak na jejich budoucí prevenci.

V auditu je super parta

Když nastoupíš do Auditu, poznáš spoustu nových lidí, ale pravděpodobně budou mezi kolegy i „staré známé tváře“, jelikož zde funguje takzvaný „efekt ročníku“. Do auditu totiž nabíráme kolem 40 až 60 čerstvých absolventů z vysokých škol ročně, tudíž pár dalších nováčků budeš dost pravděpodobně znát z přednášek či školních párty. S ostatními se ale také rychle sblížíš. Přátelské atmosféře napomáhá tykání, které funguje ve firmě automaticky napříč všemi úrovněmi. Hned od začátku budeš společně s kolegy cestovat za klienty, takže vás čekají společné snídaně a večeře „v hotelu“, různé sportování a podobně.

Řízená kariérní cesta

Když Ti půjde práce od ruky, Tvoje kariéra poroste rychle vzhůru. Zde nezáleží na rozmaru šéfa, protože způsob možného postupu je jasně definován, a když jsi šikovný, můžeš postupovat velmi rychle. Každým dnem budeš dostávat složitější a složitější úkoly, se kterými se v týmu pod vedením seniora, manažera a partnera dobře vypořádáš. Také budeš procházet různými školeními – dobrý auditor se učí celý život. Poměrně brzy může přijít atraktivní nabídka stáže v zahraničí. Za dva až tři roky se můžeš také stát seniorem a osobně povedeš zakázky. Nutnou podmínkou je však být opravdu dobrý :-).

Titulem ze školy to nekončí

Když vydržíš v Deloitte nějakou tu chvíli, může se přihodit, že z Tebe vyroste všemi vyhledávaný odborník. Budeš se neustále dále vzdělávat, budeš vzdělávat jiné (ať již ve firmě nebo mimo ni). Při práci Ti budou zkušenosti předávat naši auditorští guru a zlatým hřebem Tvého zdokonalování bude prestižní mezinárodní certifikát ACCA nebo dokonce ACA, který nabízíme jako horkou novinku. Cesta k nim není procházkou růžovým sadem, ale výsledek stojí za to! A samozřejmě nesmíme zapomenout na kvalifikaci a titul statutárního auditora, který je uznávaný v celé EU.

image name
image name
image name
image name
image name

Jak to u nás
funguje?

A kde se
vidíš ty?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Že to vypadá zajímavě, ale o Deloitte slyšíš poprvé?

Pak věz, že jsme mezinárodní společnost působící ve více než 150 zemích světa. Poskytujeme profesionální služby v oblasti auditu, daní, práva a poradenství (i v oblastech jako např. energetika, bankovnictví, IT či marketing). Celosvětově je nás přes 220 tisíc Deloitťáků. Více informací o nás se můžeš dočíst tady.

Pro koho budeš pracovat?

U nás budeš sbírat zkušenosti na zakázkách pro ty nejzajímavější firmy na českém i mezinárodním trhu jako jsou například:

 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta
 • jmeno klienta

Chceš se k nám přidat?

Co od Tebe očekáváme:

 • Analýza Ti nedělá problém a umíš dotáhnout věci do konce
 • Baví Tě makat v týmu a chceš pracovat s klienty
 • Nevadí Ti cestování
 • Jsi připraven nasávat vědomosti a zkušenosti jako houba
 • Bez angličtiny to nepůjde, další jazyk potěší

Co Ti nabízíme:

 • Pozici v úspěšné nadnárodní společnosti
 • Bohaté benefity včetně nového iPhonu
 • Skvělý kolektiv profesionálů v oboru
 • Nadprůměrné platové ohodnocení

Zaujala Tě naše nabídka?

No tak se přihlaš!

Otevřené pozice

Ještě jsme Tě nepřesvědčili? Tak nás potkej naživo.

×