Poznej práci finančního auditora!

Audit je důležitým prostředkem pro vlastníky firem, kteří s jeho pomocí mohou zjistit, zda si management firmy vede tak dobře, jak tvrdí. Auditor je tedy takový finanční detektiv, který pomáhá společnostem ověřit jejich finanční zdraví.

Zajímá tě, jak práce auditora vypadá v praxi? Co to vlastně audit je a jestli by tě něco takového mohlo bavit? Chceš si celý proces finančního auditu na vlastní kůži vyzkoušet?

Pak si nenech ujít interaktivní workshop Deloitte College a zažij s námi jeden den v roli auditora přímo v našich kancelářích Deloitte! Celým dnem tě provedou zkušení auditní manažeři z Deloitte, kteří ti předají cenné informace a zodpoví na všechny otázky, které tě k tématu zajímají.

Jak to bude celé probíhat?

1. část: Na začátku si představíme konkrétní příklad z praxe – reálnou auditní zakázku. Seznámíme tě s jednotlivými kroky finančního auditu. Odpovíme si na otázky, proč je důležité dobře znát prostředí auditované společnosti, jak stanovíme materialitu a k čemu vlastně slouží. Identifikujeme a klasifikujeme rizika společnosti. Své znalosti a postřehy si s manažery ověříš na praktických modelových příkladech, a to v příjemné a pohodové atmosféře, ve které žádný názor není špatný.

2. část: Představíme ti analytické nástroje, které auditoři běžně využívají (Risk Matrix). Ukážeme ti, jak pracujeme s datovou analýzou a podrobněji si rozebereme některé části finančních výkazů. Vše opět na modelovém příkladu.

Harmonogram dne:
9:00 – 11:30                1. část
11:30 – 12:30              Pauza na oběd
12:30 – 15:00              2. část

Chystáme pro tebe navíc hned dva termíny! Pokud se ti tak tento nehodí, mrkni na 4. května.

Co si z akce odneseš?

Pro koho je akce vhodná?

Studuješ nebo už dokončuješ ekonomku a rád(a) by si své znalosti využil(a) v praxi? Pak je akce přesně pro tebe!

Těšíme se na tebe!