x
Akce

Meet Supply Chain and Network Operations team

26.04.2022

12:45 - 18:00

Deloitte office, Churchill I

Italská 2581/67, 120 00 Praha 2

Vyzkoušej si na vlastní kůži, jaké to je být konzultantem v týmu Supply Chain and Network Operations!

Ptáš se, kdo jsme a čemu se v týmu věnujeme?

Jsme parta mladých a kreativních nadšenců zaměřených na oblast Supply Chain (čti: všechno okolo logistiky, nákupu, plánování, řízení výroby a technologií).

Tykáme si s informačními systémy a aplikacemi, rozumíme jejich datům, přizpůsobujeme je potřebám klientů. Nejsou nám cizí ani technologie obsahující prvky umělé inteligence (AI), internetu věcí (IoT) a průmyslové automatizace (Industry 4.0). Naše práce tak končí v okamžiku, kdy to, co navrhneme, začne fungovat.

Na co se s námi můžeš těšit?

Na simulaci reálného projektu si vyzkoušíš řešení komplexního problému s využitím technologií. Při řešení budeš postupně využívat metody strategické a procesní analýzy, analýzy business požadavků a analýzy dat. Zjistíš, co znamená „technology driven consulting“. Budeš pracovat v týmu pod vedením zkušených expertů, kteří tě provedou problémem. Vyzkoušíš si, jaké to je vést jednání s klientem a odprezentovat mu výstupy své práce. Na závěr tě čeká neformální networking, protože i to je běžnou součástí konzultantského života.

Akci si nenech ujít, pokud: 

  • jsi student/ka posledních ročníků nebo absolvent/ka VŠ
  • máš zájem o business a technologie, láká tě práce v oblasti consultingu
  • práce v týmu je něco, co ti není cizí
  • jen tak něco tě nerozhodí
  • domluvíš se plynně česky a anglicky

Co ti odpoledne v roli konzultanta přinese?

Kromě cenných zkušeností a zajímavých kontaktů získáš certifikát o absolvování consultingového workshopu.

...protože jen chodit do školy nestačí :)


Stačí jen vyplnit registrační formulář a pokud vše klapne, tak se uvidíme v úterý 26. 4. 2022 ve 12:45 hodin v Deloitte Churchill I, na adrese Italská 2581/67, 120 00 Praha 2.

Kapacita je omezena, potvrzení tvé účasti ti proto pošleme na e-mail uvedený ve formuláři, následně od nás obdržíš detailní informace o akci.

Těšíme se na tebe!