x
Akce

Hacky Holidays: Unlock the City!

08.07. - 26.07.2022

3 fáze hry

U tebe doma

Hackazon

Hacky Holidays!

Utkej se s ostatními týmy z celého světa a řeš nejrůznější výzvy týkající se kybernetické bezpečnosti a nových technologií. Máš na to, abys vyřešil(a) všechny výzvy a porazil(a) celý svět?

Co je Hacky Holidays?

Hacky Holidays je online hra na platformě Deloitte Hackazon, při které si můžeš vyzkoušet a zlepšit své dovednosti pomocí nejrůznějších výzev souvisejících s kybernetickou bezpečností. K jednotlivým výzvám dostaneš popis úkolu, který napovídá, jak je lze vyřešit. Po úspěšném vyřešení úkolu získáš vlajku a každá vlajka přináší body navíc!

Jaká je mise letošního ročníku?

ODEMKNOUT MĚSTO! V kdysi tak klidném a inteligentním městě se vzbouřil algoritmus umělé inteligence. Venku vládne chaos. Abychom získali zpět kontrolu a obnovili klid ve městě, potřebujeme skupinu talentovaných hackerů.

Každý hacker nebo hackerský tým se pokusí v několika fázích odemknout město vyřešením sady úkolů ve čtyřech městských čtvrtích.

Kdo se může do odemykání města zapojit?

Akce je otevřená pro všechny, kteří se zajímají o kybernetickou bezpečnost a chtějí se zdokonalit ve svých dovednostech a zároveň se pobavit a soutěžit o přední příčky ve výsledkové tabulce. Pozvi k účasti také své přátele, abyste mohli soupeřit mezi sebou a vyměňovat si tipy a triky!

Jak si můžeš i ty užít Hacky Holidays?

K účasti v soutěži potřebuješ pouze počítač a své oblíbené (hackerské) nástroje a software (např. Kali Linux). Po přihlášení do soutěže získáš přístup k nejrůznějším výzvám v různých kategoriích, jako je hackování webových aplikací, kryptografie, síťová bezpečnost, bezpečnost cloudu, hackování hardwaru a reverzní inženýrství.

Dej dohromady svůj hackerský tým, který bude prolamovat zašifrované kódy, hackovat aplikace a řešit další hackerské výzvy a vyhraj závod o novou planetu a vyvěs svou vlajku! Registrovat se můžeš až do 25. července!

A jaká je hlavní výhra?

Top 3 studentské týmy

1. místo: 1337 USD

2. místo: 777 USD

3. místo: 337 USD


Soutěž se skládá ze 3 hlavních fází:

Fáze 1 | začíná 8. července

Fáze 2 | začíná 15. července

Fáze 3 | začíná 22. července


Pokud máš k akci nějaké dotazy, můžeš se na ně zeptat prostřednictvím emailu. Pro více informací sleduj web Hacky Holidays!


Disclaimer: Hru Hacky Holidays nepořádá společnost Deloitte Česká republika, ale společnost Deloitte Nizozemsko, proto využíváme jejich platformu Hackazon. Jelikož je pořadatelem naše nizozemská pobočka, hra bude probíhat v angličtině.