Láká tě práce v Deloitte a chtěl/a bys své další kroky směřovat do oblasti financí a finančního poradenství? Zajímá tě, jak v praxi fungují fúze a akvizice (M&A), oceňování společnosti, due diligence či finanční poradenství v oblasti real estate? Hledáš možnosti, jak získat relevantní zkušenosti ke svému studiu? 

Pak právě tebe by mohla zajímat tahle příležitost!

Nejen že se během jednoho dne setkáš se všemi týmy z Financial Advisory a členy týmu daňového M&A, ale dozvíš se také, jak funguje svět transakcí, vyzkoušíš si praktické case studies – a samozřejmě získáš cenné kontakty na zkušené odborníky i další studenty, kteří se zajímají o stejnou oblast jako ty. 

Co s námi zažiješ?

Říkáš si, co ti akce přinese?

Kromě cenných zkušeností a zajímavých kontaktů získáš spoustu informací o práci nováčka v Deloitte a o projektech, na kterých by ses také mohl/a podílet!

Váháš, zda je akce vhodná právě pro tebe?

Jsi absolvent či student ekonomického/finančního zaměření, který má zájem o relevantní praxi, jež ti pomůže nastartovat kariéru? Studuješ nebo jsi studoval/a např. finance, oceňování, daně či účetnictví? Přesně ty bys na naší akci neměl/a chybět!

Registrovat se můžeš do 20. dubna 2023.
Kapacita je omezena, potvrzení tvé účasti ti proto pošleme na e-mail uvedený ve formuláři, následně od nás obdržíš detailní informace o akci.

Těšíme se na tebe!