x
Akce

Financial Advisory na vlastní kůži

20.04.2022

09:00 - 17:00

Deloitte office, Churchill I

Italská 2581/67, 120 00 Praha 2

Zažij Financial Advisory na vlastní kůži!

Láká tě práce v Deloitte a chtěl/a bys své další kroky směřovat do oblasti financí a finančního poradenství? Zajímá tě, jak v praxi funguje M&A, oceňování společnosti, due diligence či finanční poradenství v oblasti real estate? Hledáš možnosti, jak získat relevantní zkušenosti ke svému studiu? 

Právě tebe by mohla zajímat tahle příležitost!

Nejen že se setkáš se všemi týmy z Financial Advisory a dozvíš se, jak funguje svět transakcí, vyzkoušíš si také praktické case studies - a samozřejmě získáš cenné kontakty na zkušené odborníky i další studenty, kteří se zajímají o stejnou oblast jako ty. 

Co s námi zažiješ?

Na začátku dne budeš zařazen/a do týmu (pokud se již nepřihlásíš se svým týmem). Postupně se seznámíš s kolegy z Corporate Finance, Valuation & Financial Modeling, Real Estate a M&A Transaction Services, kteří ti popíšou svoji práci a vše, čím se zabývají. Od každého týmu navíc dostaneš case study. Na konci dne bude vyhlášena nejlepší skupina, která získá cennou výhru. Mimo to nás čeká společný oběd a po celém dni malé občerstvení se skleničkou na naší terase s výhledem na Pražský hrad.

Váháš, zda je akce vhodná právě pro tebe?

Jsi absolvent či student ekonomického/finančního zaměření, který má zájem o relevantní praxi, jež ti pomůže nastartovat kariéru? Studuješ nebo jsi studoval/a např. finance, oceňování či účetnictví? Přesně ty bys na akci neměl/a chybět!

Říkáš si, co ti akce přinese?

Kromě cenných zkušeností a zajímavých kontaktů získáš spoustu informací o práci nováčka v Deloitte a o projektech, na kterých by ses také mohl/a podílet!


Registraci na workshop můžeš provést pomocí registračního formuláře do 18. 4.

Kapacita je omezena, potvrzení tvé účasti ti proto pošleme na e-mail uvedený ve formuláři, následně od nás obdržíš detailní informace o akci.


Těšíme se na tebe!