x
Akce

Deloitte Energy Challenge

Přeloženo

9:00 - 18:00

Deloitte office, Churchill I

Italská 2581/67, 120 00 Praha 2

POZOR, POZOR!

Přesouváme naši Energy Challenge na nový termín. Budeme se na vás těšit na podzim!

____________________________________________________________________________

Soutěž – Deloitte Energy Challenge a továrna na čokoládu

Zajímáš se o oblast energetiky a udržitelnosti? Máš soutěživého ducha? a chceš získat placenou stáž v Deloitte?

Pak neváhej a přihlas se do soutěže, v níž bude tvým úkolem vypracovat v týmu případovou studii na téma dekarbonizace továrny na čokoládu. Na vítězný tým čeká výhra v podobě měsíční placené letní stáže v Deloitte. Šanci absolvovat stáž však dostanou i nejlepší studenti z ostatních týmů.

A pozor! i u nás platí, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Všichni účastníci totiž budou moci nahlédnout pod pokličku poradenství v oblasti energetiky a udržitelnosti a získají cenné zkušenosti s přípravou dekarbonizační strategie. a to se počítá.

Co můžeš získat?

  • Vítěznému týmu automaticky nabídneme placenou letní stáž v délce jednoho měsíce v týmu Energy, Resources & Industrials.
  • Nejvýraznější studenty z jiného než vítězného týmu pozveme k jednokolovému pohovoru, pokud se budou chtít ucházet o stáž nebo o práci konzultanta na plný úvazek v týmu Energy, Resources & Industrials.
  • Vítězný tým se může těšit na překvapivý čokoládový zážitek.

Pro koho je akce skvělou příležitostí?

Pro studenty vysokých škol bez ohledu na jejich vzdělání (strojírenství, obchod, společenské vědy atd.) se zájmem o energii a udržitelnost.

Co by ti nemělo chybět?

  • Strategické myšlení, kreativita a schopnost řešit problémy.
  • Schopnost prezentovat závěry případové studie v angličtině.


Jsi připraven/a přijmout výzvu?

Registruj se na naši úplně první energy challenge, která se bude konat v úterý 10. 5. 2022 v Deloitte Churchill I. Kapacita je omezená – potvrzení o registraci ti proto pošleme do emailu. Registrovat se můžeš do pondělního poledne 9. 5. 2022.

Přihlásit můžeš buď pouze sebe, nebo celý tým. Pokud nemáš kompletní tým, najdeme ti další členy týmu z přihlášených kandidátů. Tým se musí skládat ze 4 členů – dva členové se zaměří na analýzu dat a další dva na strategii. Doporučujeme, aby se o roli analytika dat ucházeli pouze studenti s předchozími zkušenostmi s analýzou dat nebo s technickými tituly. Studenti z jakéhokoli akademického prostředí se mohou ucházet o strategickou roli. v přihlášce uvedeďte preferovanou roli.


Těšíme se na tebe!