Zúčastni se naší Deloitte College a zjisti, co obnáší práce v daních.

Dozvíš se třeba: jak vypadá takový běžný daňařský projekt, co má daňař na starosti a s kým spolupracuje a co vlastně musí ke své práci znát a umět! Kromě odpovědí na tyto otázky si vyzkoušíš práci na řešení jednoho komplexního daňového případu pod vedením zkušených odborníků z praxe!

Jak to bude celé probíhat?

Na začátku si představíme konkrétní příklad z praxe, který se bude prolínat celým naším dnem a s nímž budeme pracovat. Společně si také projdeme několik daňových oblastí v teoretické rovině, které si následně vyzkoušíš vyřešit rovnou v praxi na konkrétním zadání.

Seznámíš se s tématy:

Nemusíš se ničeho bát – veškeré úkoly jsou koncipovány tak, aby je zvládl zpracovat i ten, kdo se s daňovou tematikou doposud setkal třeba jen okrajově.

Co si z akce odneseš?

Vyzkoušíš si, jakým způsobem můžeš své teoretické znalosti aplikovat v praxi. Detailně se seznámíš s postupy a nástroji v oblasti daní. A poznáš naše odborníky, s nimiž můžeš debatovat a zeptat se jich na vše, co tě k tématu zajímá.

Zároveň díky absolvování Deloitte College můžeš zvýšit své šance na úspěch v pracovním světě.

Je akce vhodná právě pro tebe?

Akce je určena pro studenty Provozně ekonomické fakulty ČZU. Pokud jsi jedním z nich, nezapomeň se registrovat přes https://jobs.pef.czu.cz/akce.

Těšíme se na tebe!

Mrkni, jak to u nás v Deloitte chodí!