x
Akce

Deloitte College #3: Meet Audit team | Online

24.05.2022

9:00 - 14:30

U tebe doma

Zoom

Poznej práci finančního auditora!

Zajímá tě, jak vypadá práce auditora v praxi? Jaké metody a postupy při finančním auditu využívá? Chceš vědět, k čemu auditorům slouží datová analýza a jak fungují analytické nástroje? A hlavně: chceš si celý proces finančního auditu sám/a vyzkoušet?

Pak si nenech ujít online Deloitte College, kde nahlédneš pod pokličku finančnímu auditu, zjistíš, jak se při auditu postupuje, a kde budeš moci své teoretické znalosti propojit s praxí. Těšit se můžeš na zkušené auditní manažery z Deloitte.

Jak to bude celé probíhat?

Na začátku si představíme konkrétní příklad z praxe, který se bude prolínat celým dnem a s nímž budeme po celou dobu pracovat. Workshop je velmi interaktivní a s tvým zapojením se počítá v každé z obou částí.

1. část: Představíme si kroky, kterými finanční audit začíná. Odpovíme si na otázky, proč je důležité dobře znát prostředí auditované společnosti, jak stanovíme materialitu a k čemu slouží. Identifikujeme a klasifikujeme rizika společnosti. Své znalosti a postřehy si s manažery ověříš na praktických modelových příkladech, a to v příjemné a pohodové atmosféře, ve které žádný názor není špatný.

2. část: Představíme ti analytické nástroje, které auditoři běžně využívají (Risk Matrix). Datovou analýzou se budeme zabývat podrobněji. Budeme analyzovat nákupy na sklad a výnosy a podrobněji si rozebereme některé části finančních výkazů. Vše opět na modelovém příkladu.

Co si z akce odneseš?

Vyzkoušíš si, jakým způsobem můžeš své teoretické znalosti aplikovat v praxi. Detailně se seznámíš s postupy a nástroji pro analýzu finančních toků společnosti. Poznáš naše auditní odborníky, s nimiž můžeš debatovat a zeptat se jich na vše, co tě k tématu zajímá.

Zároveň si díky absolvování Deloitte College můžeš zvýšit své šance na úspěch v pracovním světě.

Harmonogram dne:

9:00 – 11:30                 1. část

11:30 – 12:30               Pauza

12:30 – 14:30               2. část

Celá akce proběhne online (Zoom).

Chceš se zúčastnit, ale nehodí se ti tenhle termín?

Koukni, které další termíny pro tebe chystáme:


Pokud máš jakýkoliv dotaz, neváhej se na nás obrátit, rádi ti vše zodpovíme.

Těšíme se na tebe!